BYĆ NAPRAWDĘ SOBĄ JAK ŻYĆ DOJRZALE I ŚWIADOMIE

Valerio Albisetti
BYĆ NAPRAWDĘ SOBĄ JAK ŻYĆ DOJRZALE I ŚWIADOMIE
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Uwolnienie się od życiowych neuroz, przezwyciężenie doświadczeń związanych z porażkami i odważne zwrócenie się ku przyszłości, miłość i sens życia "innego", tego duchowego, które daje nadzieję wykraczającą poza doczesność - to tematy poruszane w tej książce. Autor wspomina swoją pisarską drogę, by raz jeszcze towarzyszyć czytelnikom w wędrówce po ścieżkach ludzkiego życia, często najeżonych trudnościami i usianych zniechęceniem, zwątpieniem, rozpaczą. Pokazuje, że aby bez lęku i bez wahania spoglądać daleko przed siebie, trzeba najpierw wniknąć głęboko w swoje wnętrze. Trzeba stać się w pełni świadomym, wolnym i dojrzałym człowiekiem.
Data wydania: 2011-03-17
ISBN: 978-83-7660-132-8, 9788376601328
Wydawnictwo: Jedność
Kategoria: Poradniki
Stron: 132
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Valerio Albisetti Valerio Albisetti Valerio Albisetti - psychoterapeuta i autor książek poradnikowych poświęconych psychologii. Twórca psychoterapii personalistycznej. Z pochodzenia Szwajcar.

Pozostałe książki:

Być przyjacielem czy mieć przyjaciela? Sposób na poznanie siebie samego i innych Wszystko się jeszcze ułoży Jak pokonać życiowe Szczęśliwi mimo wszystko
Wszystkie książki Valerio Albisetti

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka BYĆ NAPRAWDĘ SOBĄ JAK ŻYĆ DOJRZALE I ŚWIADOMIE nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka BYĆ NAPRAWDĘ SOBĄ JAK ŻYĆ DOJRZALE I ŚWIADOMIE. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl