Czuć się dobrze razem. Jak kierować dynamiką małżeństwa

Valerio Albisetti
Czuć się dobrze razem. Jak kierować dynamiką małżeństwa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Różne są oblicza miłości. Jedni podświadomie wybierają sobie partnera, który miałby charakter zbliżony do charakteru jednego z rodziców, a czasami byłby nawet podobny do niego fizycznie. Inni pragną tylko, aby partner po prostu wypełnił ich samotność. Jeszcze inni kontynuują relację małżeńską, choć są właściwie pewni, że nie ma ona żadnych szans, by przetrwać próbę czasu. W małżeństwie występuje wiele problemów, które nieustannie ewoluują. Nawet wtedy, kiedy związek dobrze funkcjonuje, nie da się ignorować różnic wynikających z niepowtarzalności każdej osoby. Nie wystarczy więc posiadać podobne zainteresowania czy gusty, aby czuć się dobrze razem. Trzeba budować głębokie porozumienie w oparciu o wartości, które nadają sens istnieniu. Valerio Albisetti próbuje pomóc w świadomym kierowaniu życia i czynieniu z niego narzędzia indywidualnego i małżeńskiego wzrostu.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7442-234-5, 9788374422345
Wydawnictwo: Jedność
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Valerio Albisetti Valerio Albisetti Valerio Albisetti - psychoterapeuta i autor książek poradnikowych poświęconych psychologii. Twórca psychoterapii personalistycznej. Z pochodzenia Szwajcar.

Pozostałe książki:

BYĆ NAPRAWDĘ SOBĄ JAK ŻYĆ DOJRZALE I ŚWIADOMIE Wszystko się jeszcze ułoży Jak pokonać życiowe Szczęśliwi mimo wszystko
Wszystkie książki Valerio Albisetti

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Czuć się dobrze razem. Jak kierować dynamiką małżeństwa nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Czuć się dobrze razem. Jak kierować dynamiką małżeństwa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl