Pokochać życie i jego niespodzianki

Valerio Albisetti
Pokochać życie i jego niespodzianki
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wiemy, że życie jest krótkie, więc pragniemy je przeżywać jak najpełniej. Jednak nie zawsze nam się to udaje. Valerio Albisetti przypomina, że tak naprawdę mamy bardzo mało czasu. Odwołując się do doświadczeń własnej choroby, opowiada o śmierci i przemijaniu, nie stroniąc od bezpośrednich sformułowań i szczerych wyznań. Dzięki serdecznemu, wręcz poufałemu stylowi, charakterystycznemu dla swego pisarstwa, pozostaje w bezpośredniej łączności z czytelnikiem, snując refleksje o upływającym czasie. Przez pryzmat osobistych doświadczeń pisze o wszystkim, co warto docenić w każdym kolejnym dniu, który dano nam przeżyć – o miłości, przyjaźni, bliskości innych ludzi, o wartości pracy, o pasjach, marzeniach i ich realizacji, o odnajdywaniu w sobie wiary i siły do walki z przeciwnościami, wreszcie o głębokim sensie żałoby i nadziei na życie po śmierci.
Data wydania: 2008-07-21
ISBN: 978-83-7442-599-5, 9788374425995
Wydawnictwo: Jedność
Kategoria: Poradniki
Stron: 122
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Valerio Albisetti Valerio Albisetti Valerio Albisetti - psychoterapeuta i autor książek poradnikowych poświęconych psychologii. Twórca psychoterapii personalistycznej. Z pochodzenia Szwajcar.

Pozostałe książki:

Szczęśliwi mimo wszystko Wszystko się jeszcze ułoży Jak pokonać życiowe BYĆ NAPRAWDĘ SOBĄ JAK ŻYĆ DOJRZALE I ŚWIADOMIE Być przyjacielem czy mieć przyjaciela? Sposób na poznanie siebie samego i innych Ból miłości Jak radzić sobie z problemami życia uczuciowego Czuć się dobrze razem. Jak kierować dynamiką małżeństwa Czy dialog może uratować miłość? Czy można przezwyciężyć lęk? Czy można przezwyciężyć strach? Dobrodziejstwo samotności Dobrodziejstwo samotności Tysiąc powodów, aby dobrze się poczuć ze sobą samym Emocje. Weź za nie odpowiedzialność Jak przejść przez cierpienie i wyjść z niego zwycięsko Jak przezwyciężyć nieśmiałość Kiedy miłość przeżywa kryzys Mieć zdrową osobowość O miłości : jak przeżyć razem całe życie Odrobina depresji nie zaszkodzi Piękno średniego wieku Podróż życia : jak rozpoznać i docenić pozytywne strony życia Pokochać życie i jego niespodzianki Potrzeba czułości Pracować z sercem Pułapka anoreksji Pułapka anoreksji : dlaczego się choruje, jak wyzdrowieć Rodzice i dzieci Stań się tym kim jesteś droga chrześcijańskiej psychoduchowości Terapia miłości małżeńskiej Jak radzić sobie z problemami życia razem Trening autogeniczny dla spokoju psychosomatycznego Tęsknota serca czyli jak być spełnionym i szczęśliwym Udane życie - to wciąż możliwe. Jak cieszyć się każdym dniem Uwagi na temat miłości Uzdrowienie medytacją chrześcijańską Uzdrowienie medytacją chrześcijańską Modlitwa na nowo odkryta Vademecum człowieka spełnionego Wolni, aby kochać Wystarczy tylko chcieć! Śmiać się całym sercem Śmiać się całym sercem : prosta metoda, aby pogodniej żyć Żyć z osobą zazdrosną
Wszystkie książki Valerio Albisetti

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Pokochać życie i jego niespodzianki? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pokochać życie i jego niespodzianki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl