Szczęśliwi mimo wszystko

Valerio Albisetti
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Szczęśliwi mimo wszystko
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Bądźcie dumni, że istniejecie.
Pamiętajcie, że jesteście jedyni i niepowtarzalni.
Nie zatapiajcie się w marzeniach, lecz realizujcie plany.
Nie odkładajcie niczego na później.
Nie zrzucajcie odpowiedzialności na innych.
Nie obwiniajcie nikogo za swoje problemy.
Nigdy nie lękajcie się żyć.
Bądźcie szczęśliwi!
Valerio Albisetti, propagując od dwudziestu pięciu lat psychoterapię stawiającą w centrum osobę, niestrudzenie pokazuje, jak trzeba żyć, by zostawić po sobie trwały, dobry ślad swojego przejścia przez ziemię. Ujmuje syntetycznie najważniejsze wątki swojego życiowego projektu – ogłaszania wszystkim prawdziwego sensu ludzkiej egzystencji. By każdy wiedział:
• Jaka jest najważniejsza prawda o człowieku, która daje prawdziwą dojrzałość i wolność.
• Jak odważyć się być sobą.
• Jak nie uciekać od problemów teraźniejszości i jak przeżywać dany nam czas.
• Jak znaleźć wymarzoną miłość.
• Jak dobrze realizować macierzyństwo lub ojcostwo.
• Jak przeżyć szczęśliwe życie.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7660-524-1, 9788376605241
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Jedność
Kategorie: Psychologia, Poradniki
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Valerio Albisetti Valerio Albisetti Valerio Albisetti - psychoterapeuta i autor książek poradnikowych poświęconych psychologii. Twórca psychoterapii personalistycznej. Z pochodzenia Szwajcar.

Pozostałe książki:

Szczęśliwi mimo wszystko Wszystko się jeszcze ułoży Jak pokonać życiowe BYĆ NAPRAWDĘ SOBĄ JAK ŻYĆ DOJRZALE I ŚWIADOMIE Być przyjacielem czy mieć przyjaciela? Sposób na poznanie siebie samego i innych Ból miłości Jak radzić sobie z problemami życia uczuciowego Czuć się dobrze razem. Jak kierować dynamiką małżeństwa Czy dialog może uratować miłość? Czy można przezwyciężyć lęk? Czy można przezwyciężyć strach? Dobrodziejstwo samotności Dobrodziejstwo samotności Tysiąc powodów, aby dobrze się poczuć ze sobą samym Emocje. Weź za nie odpowiedzialność Jak przejść przez cierpienie i wyjść z niego zwycięsko Jak przezwyciężyć nieśmiałość Kiedy miłość przeżywa kryzys Mieć zdrową osobowość O miłości : jak przeżyć razem całe życie Odrobina depresji nie zaszkodzi Piękno średniego wieku Podróż życia : jak rozpoznać i docenić pozytywne strony życia Pokochać życie i jego niespodzianki Potrzeba czułości Pracować z sercem Pułapka anoreksji Pułapka anoreksji : dlaczego się choruje, jak wyzdrowieć Rodzice i dzieci Stań się tym kim jesteś droga chrześcijańskiej psychoduchowości Terapia miłości małżeńskiej Jak radzić sobie z problemami życia razem Trening autogeniczny dla spokoju psychosomatycznego Tęsknota serca czyli jak być spełnionym i szczęśliwym Udane życie - to wciąż możliwe. Jak cieszyć się każdym dniem Uwagi na temat miłości Uzdrowienie medytacją chrześcijańską Uzdrowienie medytacją chrześcijańską Modlitwa na nowo odkryta Vademecum człowieka spełnionego Wolni, aby kochać Wystarczy tylko chcieć! Śmiać się całym sercem Śmiać się całym sercem : prosta metoda, aby pogodniej żyć Żyć z osobą zazdrosną
Wszystkie książki Valerio Albisetti

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Szczęśliwi mimo wszystko? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Ferante
2021-11-20
5 /10
Przeczytane

Ostatnio na targach książki zachwyciło mnie stoisko @wydawnictwojednosc
Ja w swoich zbiorach miałam właśnie tę książkę. Stwierdziłam, że to dobry moment aby po nią sięgnąć.

Na samym początku wydawała mi się mocno filozoficzna. Mniej trafiająca do czytelnika, który chciałby na spokojnie znaleźć parę dobrych rad.

Z czasem albo bardziej przyswoiłam ton wypowiedzi autora albo faktycznie stała się to książka "bardziej dla ludzi".

Znajdziesz tu spostrzeżenia na temat tego, jaki powinien być człowiek pełen nadziei, akceptujący rzeczywistość i przyjmujący do swojego życia trudne chwile. Jakie cechy powinny go opisywać i kim powinien się stać.

Czy znalazłam w niej coś odkrywczego? Niekoniecznie. Niestety nie ma wielkiej więzi między nami 🙃 Tym razem nie sądzę, aby zapadła mi w pamięć i mogłabym polecić ją swojej przyjaciółce.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Szczęśliwi mimo wszystko. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl