Chłopiec z łabędziem

Ingmar Villqist
Chłopiec z łabędziem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dramat „Chłopiec z łabędziem” Villqista opowiada historię sióstr – Hagen i Arni. Wracają one z miejsca, które każdemu kojarzy się z odrzuceniem, wykluczeniem, bezsilnością – społeczeństwa bezradnego wobec odmienności i izolującego najbardziej wrażliwych i czułych na dotyk świata.

Arni i Hagen – wbrew wszystkiemu, może nawet i wbrew sobie samym – podejmują rozpaczliwą, kolejną próbę rozpoczęcia normalnego życia. Świadome i bezradne siostry każdego dnia walczą o siebie, ponoszą klęski, ranią się i wzajemnie ratują po to tylko, by ponownie zepchnąć jedną drugą w otchłań imaginacji, lęku, rojeń i pobożnych życzeń. Pojawienie się trzeciej bohaterki, pani Laury, powoduje, że desperacko budowana przez Hagen i Arni normalność się zmienia w coś, nad czym żadna z nich nie będzie mogła już zapanować.

Data wydania: 2020
ISBN: 978-83-7453-429-1, 9788374534291
Wydawnictwo: Słowo/obraz terytoria
Seria: Dramaty do Czytania
Kategoria: Dramat
Stron: 140
dodana przez: Vernau

Autor

Ingmar Villqist Ingmar Villqist
Urodzony w 1960 roku w Polsce (Chorzów)
Ingmar Villqist, właśc. Jarosław Świerszcz – polski dramatopisarz, reżyser i wykładowca akademicki, z wykształcenia historyk sztuki. W 1979 ukończył III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Chorzowie. Absolwentem Uniwersytetu Wrocławskieg...

Pozostałe książki:

Noc Helvera ; Beztlenowce : jednoaktówki Archipelag Wysp Pingwinich Oddychaj ze mną Sprawa miasta Ellmit Pokolenie porno i inne niesmaczne utwory teatralne
Wszystkie książki Ingmar Villqist

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Chłopiec z łabędziem? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Chłopiec z łabędziem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl