Recenzje książki "Czarownice z Salem Falls"

Dodaj swoją recenzję

Czarownice z Salem Falls

@tamashiyui @tamashiyui · 2013-09-15 20:32:46

Dużo czasu zabrało mi przeczytanie tej książki. Prawie tydzień, a zwykle, gdy mam czas, lekturę o objętości jakiś 500 stron, zajmuje mi 3-4 dni. Ale z tą było trochę ciężej. Do Salem Falls przybywa Jack St. Bridge. Mężczyzna był kiedyś nauczycielem, jednak oskarżono go o gwałt na uczennicy i przez dziewięć miesięcy przebywał w więzieniu. Nie trzeb... czytaj dalej »

Czarownice z Salem Falls - Jodi Picoult

@AmeliaGrey @AmeliaGrey · 2013-01-09 18:06:03

Jest wiele życiowych prawd, wiele aforyzmów, które mówią nam, jak żyć, jednak czy w każdej chwili się one sprawdzają? W życiu nie unikniemy problemów, nawet jeśli nie wiem jak bardzo byśmy się starali. One zawsze nas dopadną. Możemy żyć w różowych okularach i udawać, że wszystko jest OK, ale możemy też je zdjąć i przyjąć do wiadomości, że nic nie j... czytaj dalej »

Siła pomówienia, czyli ,,Czarownice z Salem Falls '' - Jodi Picoult

@Drrim @Drrim · 2012-10-04 18:14:47

Czy ktoś kiedykolwiek Wam o coś bezpodstawnie oskarżył? Wiecie jakie to jest uczucie, kiedy musicie zacząć nowe życie z przyklejoną już przez innych "łatką"? Chyba nikt z nas nie chciałby, żeby ludzie słuchali na nasz temat plotek i według nich nas osądzali, prawda? Ale co mają powiedzieć ludzie, którzy mają do czynienia z taką sytuacją? A co na to... czytaj dalej »

Jodi Picoult "Czarownice z Salem Falls"

@narratorka @narratorka · 2012-08-22 10:33:31

Jodi Picoult, chociażby z nazwiska, jest znana wielu ludziom, ma swoje rzesze fanów, a kogokolwiek bym nie spytała o tą autorkę, natychmiast odpowiada mi zachwytem na sam dźwięk jej nazwiska. Przyznam, że długo się zbierałam do przeczytania jakiejkolwiek jej książki. Być może ten napis "bestseller" na każdej okładce mnie zniechęcał. W każdym razie ... czytaj dalej »

To, co się posiada, nigdy nie zrekompensuje tego, co się utraciło.

@loho14 @loho14 · 2012-06-29 17:51:58

Wyobraźcie sobie taką sytuację... Jesteś zwykłym nauczycielem w zwykłej, prywatnej szkole dla dziewcząt. Masz z nimi bardzo dobry kontakt. Można powiedzieć, że aż za dobry. Pewnego razu przychodzi do Ciebie przyjaciel, który służy w policji. Ale nie przyszedł tym razem "poplotkować i na kawkę", tylko Cię aresztować. Za co? Za gwałt na jednej ze swo... czytaj dalej »

Wicca w Salem Falls

@Bezimiennaa @Bezimiennaa · 2012-06-23 11:34:23

„Każdy uczynek wraca do człowieka po trzykroć - zarówno ten dobry... jak i zły” „Czarownice z Salem Falls” to moje pierwsze spotkanie z Jodi Picoult i muszę przyznać, że udane. Z początku nie wiedziałam czego mam się spodziewać, lecz już od pierwszych stron zostałam wciągnięta w fabułę książki i nie mogłam się wydostać z pośrod życia głównych boha... czytaj dalej »

„Rzecz w tym, że w świecie nie sposób się połapać, ponieważ nie ma w nim sensu, ani logiki...”

@candylove27 @candylove27 · 2012-05-18 19:55:53

O samej Jodi Picoult nie będę dużo pisała. Jest jedną z moich ulubionych autorek, którą odkryłam naprawdę przypadkiem, było to wręcz zakochanie od pierwszego przeczytania. Rok temu do mojej biblioteczki dołączyła jej kolejna powieść: Czarownice z Salem Falls i dopiero teraz doczekała się przeczytania. Jakie są moje wrażenia? Dowiecie się w dalszej ... czytaj dalej »

Czarownice z Salem Falls

@Aly102 @Aly102 · 2012-04-06 14:52:29

Moje pierwsze spotkanie z autorką miało miejsce już dość dawno, wtedy zostałam wręcz oczarowana przez jej powieść. Kolejne spotkanie z jej twórczością zakończyło się pozytywnym zaskoczeniem. "Czarownice z Salem Falls" to już moja czwarta powieść Jodi Picoult i z pewnością na niej nie poprzestanę. W małym miasteczku Salem Falls zjawił się Jack St. B... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się