Demony Dominiki

Łukasz Piotrowski
6.8 /10
Ocena 6.8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Demony Dominiki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.8 /10
Ocena 6.8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Życie Dominiki z pozoru układa się świetnie - jest piękną, młodą kobietą stojącą u progu awansu, ma kochającego męża, który bardzo pragnie powiększyć rodzinę, oddanych przyjaciół. Walczy jednak z demonami. I tymi z przeszłości, jak przytłaczające ją od lat samobójstwo
przyjaciółki z dzieciństwa, i tymi, którym musi stawiać czoło obecnie - uwikłanie w romans i zwodzenie swojego kochanka, kompleksy, zagubienie na życiowej ścieżce, złośliwa szefowa. A może demony znajdują się tylko w jej głowie...?
Po tym, jak w snach Dominiki pojawia się tajemnicza i mroczna kobieca postać, wokół niej zaczynają dziać się coraz dziwniejsze i coraz bardziej makabryczne rzeczy. Sen przenika się z jawą i zamienia w koszmar. Życiu Dominiki i jej bliskich grozi niebezpieczeństwo, a na dodatek wszystko wskazuje na to, że powraca nastolatka, która od trzynastu lat powinna nie żyć. Czy to wszystko dzieje się naprawdę? Czy ktoś chce odebrać Dominice jej dotychczasowe, pogmatwane życie?
Data wydania: 2020-04-17
ISBN: 978-83-952497-7-8, 9788395249778
Wydawnictwo: AlterNatywne
Stron: 154
dodana przez: Justyna_K

Autor

Łukasz Piotrowski Łukasz Piotrowski Nazywam się Łukasz Piotrowski. Pochodzę i wychowywałem się w Pszczewie – niewielkiej miejscowości położonej w województwie lubuskim – jednej z tych, w których życie rozkwita latem, zaś zimą niekiedy zupełnie zamiera. Ukończyłem studia w Gorzowie Wie...

Pozostałe książki:

Receptura wszechmocy
Wszystkie książki Łukasz Piotrowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Dobra książka nie w moim guście

{} WYBÓR REDAKCJI
4.06.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Jestem dość skonsternowana, bo zupełnie nie wiem, co mam napisać o książce Łukasza Piotrowskiego „Demony Dominiki”. Przede wszystkim dlatego, że należy ona do gatunku literackiego kompletnie mi obcego i z pewnością nie sięgnęłabym po nią, gdyby gdziekolwiek na okładce pojawiła się informacja, że jest to horror psychologiczny. No ale stało się, wzi... {} Recenzja książki Demony Dominiki

@LiterAnka@LiterAnka {}× 7

Demony Dominiki - Łukasz Piotrowski

20.05.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Ani o autorze, ani o tej książce nigdzie nie słyszałam, do czasu aż napisało do mnie wydawnictwo. Na początku nie byłam do niej przekonana. Jednak gdy przeczytałam opis i coś mnie w niej zaintrygowało i postanowiłam się dać jej szansę. Tym bardziej że to horror psychologiczny. Czy była to słuszna decyzja, dowiecie się za chwilę, najpierw przedstaw... {} Recenzja książki Demony Dominiki

Moja opinia o książce

Opinie

@intheheavenofbook
2020-10-30
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

Przychodzę do Was z książką "Demony Dominiki" autorstwa Łukasza Piotrowskiego, wydaną przez wydawnictwo AlterNatywne.

Książka opowiada o dwudziestoczteroletniej Dominice, która ma swoje problemy jak każdy człowiek. Jednak jej życie układa się dobrze, stoi u progu awansu, ma kochającego męża, który chce powiększyć rodzinę, wierną i oddaną przyjaciółkę. Dominika walczy jednak z demonami. Tymi z przeszłości, czyli przytłaczające ją samobójstwo przyjaciółki z dzieciństwa, i tymi z którymi musi stawić czoła obecnie- ma romans, zdradza swojego męża, kompleksy, zagubienie, złośliwa szefowa. Może demony są tylko w jej głowie?

„Teraz zostałyśmy we dwie. Tylko ty i ja- powiedziała powoli, przeciągając sylaby i ku swemu zaskoczeniu ponownie się uśmiechnęła”
Dominika zaczyna śnić o pewnej, tajemniczej postaci, która posiada kruczoczarne włosy. Wokół demona zaczynają dziać się dziwne rzeczy i coraz bardziej makabryczne. Jak wyjaśnić śmierć niewinnych osób?

Sen przenika się z jawą. Dominika nie wie co jest prawdą, a co jej wyobraźnią. Życie zmienia się w koszmar. Bliskim Dominiki zagraża niebezpieczeństwo, a na dodatek wszystko wskazuje na to, że dawna przyjaciółka Dominiki powraca zza grobu.

Czy to wszystko dzieję się naprawdę, czy tylko w głowie Dominiki?

„Kimś więcej niż duch. Czymś więcej niż sen. W przeciwieństwie do duchów jestem w stanie zmieniać rzeczywistość, przekształcać ją.”
Książkę bardzo szybko i przyjemnie się czyta. ...

{}× 3 | link |
@Miss_Libro
2020-06-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane
@LiterAnka
2020-06-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane
@Thebookmyfantasy
2020-05-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Demony Dominiki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl