Receptura wszechmocy

Łukasz Piotrowski
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Receptura wszechmocy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Odwieczna żądza władzy nad światem we współczesnej odsłonie.

Łukasz Lijewski wiedzie uporządkowane zwyczajne życie, praktykując jako psychoterapeuta. Do swojej pracy podchodzi poważnie i metodycznie, stawiając na pierwszym planie dobro pacjentów, jakkolwiek byliby oni trudni czy wręcz irytujący. W istocie jednak sam zmaga się z nerwicą, miewa napady lęku i koszmarne sny. Kiedy na prośbę rodziców zgadza się zająć swoją uzależnioną od narkotyków siostrą, wie, że pakuje się w ten sposób w kłopoty. Jego prawdziwe problemy zaczynają się jednak, gdy niemal w tym samym czasie, kiedy przyjmuje siostrę pod swój dach, w jego gabinecie zjawia się dawna przyjaciółka, z którą wiąże go mroczny sekret z przeszłości. Łukasz szybko się orientuje, że wysunięta przez nią propozycja współpracy to w gruncie rzeczy ultimatum.
Data wydania: 2022-01-12
ISBN: 978-83-8219-583-5, 9788382195835
Wydawnictwo: Novae Res
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 270
dodana przez: Vernau

Autor

Łukasz Piotrowski Łukasz Piotrowski Nazywam się Łukasz Piotrowski. Pochodzę i wychowywałem się w Pszczewie – niewielkiej miejscowości położonej w województwie lubuskim – jednej z tych, w których życie rozkwita latem, zaś zimą niekiedy zupełnie zamiera. Ukończyłem studia w Gorzowie Wie...

Pozostałe książki:

Demony Dominiki
Wszystkie książki Łukasz Piotrowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

RECEPTURA WSZECHMOCY

22.12.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Co byś zrobił, gdybyś znał recepturę wszechmocy, która pozwala kontrolować innych ludzi? Łukasz Lijewski poświęca się swojej pracy – prowadzona przez niego poradnia psychoterapeutyczna jest popularna, pacjenci czują się rozumiani i zaopiekowani. Problem polega na tym, że Łukasz nie potrafi zaopiekować się sobą (bowiem cierpi na ataki paniki, ner... {} Recenzja książki Receptura wszechmocy

Moja opinia o książce

Opinie

@wfotelu
2021-12-22
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Co byś zrobił, gdybyś znał recepturę wszechmocy, która pozwala kontrolować innych ludzi?

Łukasz Lijewski poświęca się swojej pracy – prowadzona przez niego poradnia psychoterapeutyczna jest popularna, pacjenci czują się rozumiani i zaopiekowani.

Problem polega na tym, że Łukasz nie potrafi zaopiekować się sobą (bowiem cierpi na ataki paniki, nerwicą i dręczącymi koszmarami) a także siostrą, która zatraciła się w narkotykowym świecie i życiu. Pewnego dnia rodzice proszą Łukasza, by postarał się postawić siostrę na nogi (która znów wpadła w narkotykowy ciąg), zanim uda się ją umieścić w ośrodku dla osób uzależnionych. Na domiar złego, w jego gabinecie pojawia się dawna przyjaciółka, z którą łączy go mroczny sekret. Dziewczyna proponuje chłopakowi współpracę, która jest swego rodzaju ultimatum. Chłopak musi jej pomóc, by ocalić najbliższych.

Łukasz Piotrowski stworzył bardzo dobrą historię. Historię, którą się chłonie. Wczytywałam się w nią z zapartym tchem. Kradzież receptury na IACC735 (medycznego cudu zwiększającego liczbę szarych komórek oraz modyfikującego i rozbudowującego sieci neuronów) z Inncocent Labs i konsekwencje po jego zażyciu wprowadzają niesamowity klimat do opowieści. Ta staje się szybka, konkretna – akcja toczy się w zawrotnym tempie. Niejednokrotnie leje się krew, kontrolowane umysły wprowadzają niepokój – co mogę powiedzieć, dzieje się!

„ - A ona to zażyła? - upewnił się. - Okej… Czyli powiedzmy, że jest teraz cudakie...

{}× 1 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Receptura wszechmocy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl