Dziedzic podziemia. Oblicze diabła

Monika Nerc
8.6 /10
Ocena 8.6 na 10 możliwych
Na podstawie 21 ocen kanapowiczów
Dziedzic podziemia. Oblicze diabła
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.6 /10
Ocena 8.6 na 10 możliwych
Na podstawie 21 ocen kanapowiczów

Opis

Trzeci tom serii mafijnej, której akcja rozgrywa się w Warszawie!

Miłość do diabła nie jest łatwa, ale czasem serce nie pozostawia wyboru.

Związek Catriony i Grigoriya nadal jest skomplikowany. Wszystko, co się dookoła nich dzieje, skutecznie ich rozdziela. Jakby tego było mało, kiedy nie są razem, ktoś czyha na życie Catriony. Dziewczyna omal nie ginie w zamachu.
Tymczasem Grigoriy chce zapewnić jej ochronę. W tym celu wylatuje do Włoch, aby spotkać się ze Starszyzną i walczyć o spokojną przyszłość Catriony. Nie cofnie się przed niczym, żeby dziewczyna w końcu była bezpieczna.

Jednak w cieniu tych wydarzeń wychodzą na jaw kolejne sekrety. Okazuje się, że przeszłość Catriony i Grigoriya jest zasnuta mgłą.
Będą musieli znaleźć w sobie ogromną siłę, by zawalczyć o to, co dla nich najważniejsze. Ale czy ludzie z ich otoczenia na to pozwolą?
ISBN: 978-83-8178-529-7, 9788381785297
Wydawnictwo: NieZwykłe
Cykl: Dziedzic podziemia, tom 3
Kategoria: Romans kryminalny
Stron: 304
dodana przez: Zakochana_w_Romansach

Autor

Monika Nerc Monika Nerc Monika Nerc to pochodząca z warszawy filolog języka hiszpańskiego i autorka poczytnej serii mafijnej „Dziedzic podziemia”. Jest wielką miłośniczką książek, która pewnego razu zapragnęła napisać własną. W wolnym czasie, oprócz pisania kolejnych opowi...

Pozostałe książki:

Dziedzic podziemia. Szept diabła Dziedzic podziemia. Pocałunek diabła W sidłach obsesji W ramionach mafii Gangsterzy zrodzeni z mroku
Wszystkie książki Monika Nerc

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Najgorętszy romans na świecie

30.04.2021

Oblicze diabła to trzecia i ostatnia część trylogii Moniki Nerc w której głównymi bohaterami są Grigoriy i Catriona. Na wstępie powiem, że jeśli nie czytałeś/łaś poprzednich części to polecam zajrzeć do moich poprzednich recenzji. Opis książki znajdziecie w mojej zapowiedzi. . Zacząć należy od tego, że ciężko napisać trylogię w taki sposób, ... Recenzja książki Dziedzic podziemia. Oblicze diabła

Dziedzic podziemia. Oblicze diabła

7.06.2021

Tytuł: „Dziedzic podziemia. Oblicze diabła” Autor: Monika Nerc Cykl: Dziedzic podziemia (tom 3) Wydawnictwo: Niezwykłe Data premiery: 14 kwietnia 2021 Liczba stron: 302 strony Cena: 39,90 zł Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐✩✩ To już trzeci tom Dziedzica Podziemia i zarazem ostatni. W tym tomie Grigoriy musi lecieć na Sycylię by spotkać się ze starszyzną i... Recenzja książki Dziedzic podziemia. Oblicze diabła

Oblicze diabła

17.04.2021

„Więzy krwi nie są najważniejsze, ponieważ nie można zmusić kogoś do bycia rodziną. To więzy miłości łączą ludzi, budując wspólnotę tak silna, jak jej członkowie”. „Strach wstrząśnie światem, gdy pokaże prawdziwe oblicze diabła. Woda w rzekach przemieni się w krew, a miastach rozlegną się krzyki przerażenia. Ludzie posmakują cierpienia z rąk osob... Recenzja książki Dziedzic podziemia. Oblicze diabła

Dziedzic podziemia. Oblicze diabła

6.05.2021

Catriony i Grigoriya pokonali wiele, aby móc być razem, jednak sama miłość w tym przypadku to zdecydowanie za mało. Mężczyzna musi wyjechać do Włoch i spotkać się ze Starszyzną, to jedyne wyjście, aby zapewnić kobiecie bezpieczeństwo, a to jest jego priorytetem. Czego go niełatwe zadanie, ale musi sobie dać radę. Kobieta zostaje w domu, zostają je... Recenzja książki Dziedzic podziemia. Oblicze diabła

Moja opinia o książce

Opinie

@lalkabloguje
2021-04-18
9 /10
Przeczytane

Czytałam całą trylogię i muszę przyznać, że ta część jest najlepsza. Akcja goni akcję, wszystko się wyjaśnia i .....autorka zaserwowała nam niezłą ruletkę wrażeń. W tej części poznajemy wiele wątków, o których nie mieliśmy pojęcia w poprzednich. Mieliśmy tu dużo mafii, intryg i okazuje się, że wszytko, o czym się dowiedzieliśmy w częściach pierwszych ma swoje drugie dno, a przeszłość głównych bohaterów jest zupełni inna niż oni sami zakładali.


Grigiriy wyjeżdża do Włoch, by zapewnić "nietykalność" Catrionie. Jego karta przetargową mają być dokumenty zdobyte przez jej "ojca". W kraju zostaje Catriona, ale szereg zdarzeń, jakie mają miejsca sprawia, że jej świat rozpada się na nowo. Od matki dowiaduje się, że jest adoptowana a kochanka jej męża była w ciąży co potwierdza znaleziona wśród papierów ojca opaska ze szpitala. Ani Grigoriy, ani Catriona nie sądzili, że ich pochodzenie jest zupełnie inne niż sądzili.


Książkę czyta się szybko. Wszystko toczy się tak szybko, że czasem nie nadarzałam. Jeśli chodzi o erotykę, to niestety tu miłośnicy się zawiodą. Scen erotycznych jak na lekarstwo. Jednak mamy tu więcej akcji, zawirowań, intryg, totalnej demolki w życiu bohaterów. Aż szkoda, że poprzednie części nie miały tego pazura i takiej mnogości jak ta część.


Bohaterowie świetnie wykreowani, intrygi skutecznie zamydlają nam oczy. Okazuje się, że wiele pobocznych ludzi w otoczeniu tej dój...

× 2 | link |
@kkupczyk6
2022-02-20
10 /10
Przeczytane

Przeczytałam całą trylogię... I muszę przyznać było warto, akcja goniła akcje, tajemnica tajemnice, a ten koniec??!! Myślałam, że dostanę zawału, byłam pewna szczęśliwego zakończenia a tu zonk... A może jednak...nie zdradzę, polecam doczytać do końca👍

× 2 | link |
@mrsbookbook
2021-06-07
8 /10
Przeczytane Na mojej półce Do recenzji


Książkę czyta się naprawdę bardzo szybko, bo przez to, iż na każdym kroku coś się dzieje w sprawia, że nie można jej odłożyć, bo chcę się tylko czytać i czytać.

× 1 | link |
@ksiazkawautobusie
2021-04-18
7 /10
Przeczytane

„Dziedzic podziemia. Oblicze diabła” to książka, na którą czekałam z utęsknieniem i odliczałam dni do premiery. Czy jednak zakończenie całej tej trylogii wbiło mnie w fotel, a może jednak rozczarowało? Zapraszam na krótką opinię.

Zapraszam na krótką opinię.

Po piętrzących się w trybie światła pytaniach i wątpliwościach w „Pocałunku diabła” w końcu otrzymujemy odpowiedzi i rozwiązania pewnych zagadek. Mimo iż w tej części wcale nie brakuje kolejnych głęboko skrywanych tajemnic, które w najmniej oczekiwanym momencie ujrzą światło dzienne. Mamy niebywałą możliwość poznania i przede wszystkim zrozumienia niektórych bohaterów. Ich przeszłość jak się okazuje, nigdy nie była usłana fiołkami, a to, co przeszli nie każdy umiałby przetrzymać. Ta część to prawdziwy roller coster, nie ma możliwości, aby się przy niej nudzić. Pełno w niej nieoczekiwanych zwrotów akcji, kolejnych zdarzeń, które z prędkością światła próbują zmiażdżyć bohaterów i unicestwić ich misterne plany. Książka wciąga i pochłania czytelnika z każdą kolejną przeczytaną stroną, nie daje się jej odłożyć nawet na moment. Koniecznie musimy wiedzieć, czy plan Grigorija się powiedzie? Czy Catriona wyjdzie z tego cało? Czy uda się jej ocalić ukochany warsztat? Kim tak naprawdę był Dariusz? Co z Niną i Sergiejem? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie, oczywiście sięgając po tę lekturę.

Lekki smutek ...

| link |
@wiktoria.wasilewska
2021-04-21
10 /10
Przeczytane

~Miłość dla diabła nie jest łatwa. Ale czasem serce nie pozostawia wyboru.

Z bólem serca żegnam się z Grigoriyem oraz Catrioną, a także z niesamowitym Vincenzo i Staruszkiem. Papa, będzie mi Was brakowało..

W tej części odkrywamy wszystkie niewiadome, co niewątpliwie może wywołać u Was niedowierzanie i dezorientację. Prawda zawsze wyjdzie na jaw.

Grigoriy leci na Sycylię, by uratować życie swojej ukochanej. Wie, że nie będzie to takie łatwe. Musi przekonać Starszyznę, do zmiany decyzji, w czym pomogą mu dokumenty zebrane prez zmarłego ojca Kiski.

W tym samym czasie w Warszawie dzieje się istny armagedon. Catriona poznaje prawdę na temat swojej rodziny, a także tego w jaki sposób jest powiązana z mafią.
Ile jest jeszcze w stanie znieść?

Cały czas coś staje na drodze szczęścia tej dwójki. Życie w mafii nie jest usłane fiołkami, na każdym kroku ktoś czyha na ich życie.
Oboje odkryją też, kto najbardziej chciał ich rozdzielić i jaki miał w tym interes. Pozbędą się wielu kretów.

Czy parze uda się wyeliminować wrogów i w końcu będą szczęśliwi?
Przed nimi niesamowicie niebezpieczne przygody.

Ta seria zachwyciła mnie i mocno chwyciła za serce. Nie zapomnę o bohaterach, zarówno tych, którzy polegli jak i tych, którzy do ostatniej strony pozostali żywi. Nie wątpię, że przez jakiś czas będę sobie odpowiadać ciąg dalszy, którego już nie poznam.
Moniko, gratuluję Ci z całego serca. Postawiłaś przed sobą ni...

| link |
AG
2021-05-20
8 /10

Catriona dotrzymała słowa i postawiła warsztat ojca na nogi. Problem w tym, że po tym co odkryła na jego temat, czuje do niego coraz większą odrazę. Grigoriy wyjechał do Włoch, by zapewnić kobiecie bezpieczeństwo, gdyż ratując własne życie, w rezultacie ściągnęła na siebie jeszcze większe niebezpieczeństwo. Pozostawiona z ludźmi Griszy powinna być bezpieczna, ale nikt się nie spodziewał, że zdrajca jest bliżej niż myślą.

"Dziedzic podziemia. Oblicze diabła" to trzeci i zarazem ostatni tom przygód Catriony i Grigoriya. Śmiało mogę przyznać, że seria bardzo mi się podobała, pomimo tego, że w rezultacie nie zapałałam sympatią do Grigoriya. Był według mnie zbyt oschły, ale przez to wyróżnia się wśród męskich bohaterów książek mafijnych. Za to... Uwielbiam jego brata, Vincenzo oraz to jak czuły i opiekuńczy był dla Catriony.
W książce oczywiście nie mogło zabraknąć mojego ulubionego bohaterka, a mianowicie pana Ziółkowskiego, który wpada na tak świetne pomysły, że pakuje wszystkich w kłopoty. A szczególnie główną bohaterkę.
Nie brakuje tu prędkiej akcji czy oczywiście intryg. Na drodze do szczęścia Griszy i Cat ciągle stawiane są przeszkody, a kobiecie nie jest trudno zwątpić w szczerze uczucie mężczyzny. Wystarczy jedno zdjęcie, które może wszystko zniszczyć...
Mam cichą nadzieję, że autorka nas tak nie zostawi i postanowi podsunąć nam jeszcze historie dotyczące innych bohaterów z tej serii. Marzy mi się poznać dalsze losy Vincenzo, a także Zorana, który...

| link |
@beattee007
2021-05-04
10 /10

Dziedzic podziemia. Oblicze diabła"

@monikanerc
@wydawnictwoniezwykle

Ostatni tom o mafiozie który rządzi Warszawa. Wiele tajemnic i intryg zostaje wyjaśnionych, wszystkie elementy układanki trafiają na swoje miejsce.

Od pierwszego tomu uwielbiam twórczość autorki i kończąc jeden tom, marzyłam od razu o kolejnym. Tak też było i teraz, tylko że teraz miałam problem aby wkręcić się na początku w historię, bo jak wiadomo najlepiej czytać wszystkie tomy na raz. Jednak im dłużej czytałam tym bardziej powracały wspomnienia poprzedniego tomu i to co się działo sprawiło że czytając ostatnie strony poczułam smutek. To już koniec historii Diabła i uroczej kochającej pączki Catriony. Historia Grigorija i Catriony była pełna wzlotów i upadków, a to co zaserwowała nam autorka w tym tomie, kompletnie mnie zaskoczyło.

Historia tak zakręcona, że czytając otwierałam szeroko oczy i wprost wszystkie tajemnice które zostały odkryte mną wstrząsnęły. Uhh działo się i to nie mało. W książce oczywiście dawkę humoru dostarczał Staruszek, który wprost rozbrajał każda napięta atmosferę. Uwielbiam gościa!

Ale końcówka książki sprawiła, że prawie pękło mi serce! A epilog? Uuu to autorka dała czadu, do praktycznie ostatniej chwili trzymała w niepewności.

Świetna seria i mega polecam ❤️

| link |
@lukaszgrudzinski21
2021-05-03
10 /10

Związek Catriony i Grigoriya jest skomplikowany. Dzieje się wiele przez co muszą się rozdzielać i żyć osobno.
Gdy bohaterowie nie są razem to życie Catriony jest zagrożone i dochodzi do zamachów na nią.

Grigoriy walczy o jej bezpieczeństwo i jest w stanie zrobić wszystko dlatego wyjeżdża do Włoch i walczy o jej ochronę.

Ale pomiędzy wydarzeniami ciągle pojawiają się nowe sekrety i tajemnice. Każdy sekret zmieni ich postrzeżenie na przeszłość. A każda znacząca dla nich osoba może okazać się kimś innym.

Zdecydowanie to mój ulubiony tom. Czytałam z takim zapałem ze oderwać się nie mogłam. Całym sercem oddałam się w tą książkę.
Pan ziółko doprowadził mnie do takiego śmiechu ze zrywałam boki.
Autorka zagwarantowała nam humor ale również nie zapomniała o smutku.
Pojawiły się u mnie łzy. Jak Autorka to rozegrała byłam w szoku.

Szokująca, zaskakująca i pełna zwrotów akcji historia.
Jest mi smutno że to już koniec tej historii, ponieważ bardzo zżyłam się z bohaterami a Grigoriy skradl moje serce ❤️

| link |
@ksiazkowa.gladys
2021-07-08
6 /10
Przeczytane

Z tą całą serią mam pewien problem. Pierwsza część bardzo mi się podobała, druga natomiast to była totalna porażka, a ta - trzecia - uważam ją po prostu za dobrą.

Za dużo chaosu jest w tej całej serii jak i w tej części. Za dużo się dzieje na raz, zamiast skupić się na jakimś jednym wątku. Kolejny raz nie mogłam przeboleć zachowania Catriony, które od początku działało mi na nerwy. Również zachowanie Grigoriy pozostawało wiele do życzenia.

Jednak najbardziej w całej tej części podobała mi się postać Staruszka, która wywoływała uśmiech na mojej twarzy. Wniósł chociaż jakiś lekki element humorystyczny do tej książki.

| link |
@mamazonakobieta
2021-05-06
9 /10
Przeczytane

„Dziedzic podziemia. Oblicze diabła” to książka, która jest doskonałym zakończeniem trylogii. Mnie bardzo się podobała i z przyjemnością polecam.

| link |
ZA
2022-09-02
6 /10
Przeczytane
@kasia.rosiek88
2021-12-29
9 /10
Przeczytane
@zaglebiam_sie
2021-10-20
8 /10
Przeczytane
NI
2021-08-28
7 /10
Przeczytane
@Justyska
2021-07-24
8 /10
Przeczytane
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

O nie! Książka Dziedzic podziemia. Oblicze diabła. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Dziedzic podziemia. Szept diabła
Dziedzic podziemia. Szept d...
Monika Nerc
7.8/10
Pierwszy tom serii mafijnej, której akcja rozgrywa się w Warszawie! Mafia, krew i pieniądze. Tylko ...
Dziedzic podziemia. Pocałunek diabła
Dziedzic podziemia. Pocałun...
Monika Nerc
8.0/10
Drugi tom serii mafijnej, której akcja rozgrywa się w Warszawie! Miłość, wierność, prawda – to s...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl