Fotografia bez tajemnic. Jak robić wspaniałe zdjęcia każdym aparatem, wydanie II, dodruk

Bryan Peterson
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Fotografia bez tajemnic. Jak robić wspaniałe zdjęcia każdym aparatem, wydanie II, dodruk
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Ten kompleksowy przewodnik pomoże ci robić lepsze zdjęcia w każdej sytuacji i każdym aparatem. Czy chcesz w końcu zrozumieć ekspozycję? Czy chciałbyś nauczyć się bardziej kreatywnego patrzenia i komponowania obrazów? Gotów lepiej poznać magię światła? To wszystko znajdziesz w tej książce.
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-7579-246-1, 9788375792461
Wydawnictwo: Galaktyka
Kategorie: Fotografia, Poradniki
Stron: 400

Autor

Bryan Peterson Bryan Peterson
Urodzony w 1952 roku w USA
Bryan Peterson jest od ponad trzydziestu lat fotografem komercyjnym, znanym na całym świecie instruktorem w tej dziedzinie i autorem takich bestsellerów, jak: Ekspozycja bez tajemnic, Fotografia bez tajemnic, Kompozycja bez tajemnic czy Kreatywna fo...

Pozostałe książki:

Ekspozycja bez tajemnic Fotografia bez tajemnic Fotografia bez tajemnic. Jak robić wspaniałe zdjęcia każdym aparatem, wydanie II, dodruk Czas naświetlania bez tajemnic Ekspozycja bez tajemnic Jak robić świetne zdjęcia każdym aparatem Ekspresowe porady fotograficzne Fotografia portretowa bez tajemnic Fotografia uliczna bez tajemnic Kolor bez tajemnic. Kolor, kompozycja i ekspozycja w tworzeniu żywych zdjęć Kompozycja bez tajemnic Kreatywna fotografia bez tajemnic Szkoła fotografii Bryana Petersona Zbliżenia i makrofotografia bez tajemnic
Wszystkie książki Bryan Peterson

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Fotografia bez tajemnic. Jak robić wspaniałe zdjęcia każdym aparatem, wydanie II, dodruk aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Szarym.okiem
2023-12-30
6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Fotografia bez tajemnic. Jak robić wspaniałe zdjęcia każdym aparatem, wydanie II, dodruk. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl