Hamish Macbeth i śmierć zimorodka

M.C. Beaton
Hamish Macbeth i śmierć zimorodka
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Hamish Macbeth jest zachwycony pomysłowością szkockich górali, którzy podczas recesji próbują na różne sposoby zwabić turystów do swoich sennych miasteczek. Mieszkańcy osobliwej wioski Braikie przemianowują nijaki Las Buchana na Dolinę Wróżek oraz drukują broszurę z pięknym zimorodkiem na okładce. Efekt? Do Braikie zaczynają zjeżdżać autokarowe wycieczki! Szczęście nie trwa jednak długo. Zimorodek zostaje odnaleziony w lesie, zwisający z gałęzi z pętlą wokół szyi. Śledztwo szybko zmienia się ze sprawy znęcania się nad ptakami w sprawę o morderstwo.  
Tytuł oryginalny: Death of a Kingfisher, A Hamish Macbeth Mystery
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-7769-929-4, 9788377699294
Wydawnictwo: Edipresse
Cykl: Hamish Macbeth, tom 28
Stron: 269
dodana przez: katapika

Autor

M.C. Beaton M.C. Beaton
Urodzona 10 czerwca 1936 roku w Wielkiej Brytanii (Glasgow)
Właściwe Marion Chesney (Marion McChesney) - szkocka pisarka, autorka licznych romansów wydanych pod własnym nazwiskiem. Pod pseudonimem M. C. Beaton, wydała powieści kryminalne i sensacyjne, głównie serie "Agatha Raisin" i "Hamish Macbeth". Tworzy r...

Pozostałe książki:

Agatha Raisin i ciasto śmierci Agatha Raisin i wredny weterynarz Agatha Raisin i zakopana ogrodniczka Agatha Raisin i zmordowani piechurzy Agatha Raisin i koszmarni turyści Agatha Raisin i śmiertelny ślub Agatha Raisin i Zemsta Topielicy Agatha Raisin i krwawe źródło Agatha Raisin i martwa znachorka Agatha Raisin i tajemnice salonu fryzjerskiego Agatha Raisin i śmierć przed ołtarzem Agatha Raisin i miłość z piekła rodem Agatha Raisin i perfekcyjna pani domu Agatha Raisin i przeklęta wieś Agatha Raisin i śmiertelna pokusa Agatha Raisin i mordercze święta Agatha Raisin i mroczny piknik Agatha Raisin i nawiedzony dom Agatha Raisin i pranie brudów Agatha Raisin i upiorna plaża Agatha Raisin i zwłoki w rabatkach Agatha Raisin i łyżka trucizny Agatha Raisin i śmiertelny dług Agatha Raisin i zabójczy taniec Agatha Raisin i śmiertelne ukąszenie Nasza biedna wielmożna pani! Snobizm i nieco przemocy A Highland Christmas Agatha Raisin Pushing Up Daisies Agatha Raisin and The Witches' Tree Agatha Raisin and the Dead Ringer Death of a Gentle Lady Hamish Macbeth i wczorajsza śmierć Hamish Macbeth i śmierć bezwstydnicy Hamish Macbeth i śmierć celebrytki Hamish Macbeth i śmierć czarownicy Hamish Macbeth i śmierć dentysty Hamish Macbeth i śmierć kominiarza Hamish Macbeth i śmierć macho Hamish Macbeth i śmierć marzycielki Hamish Macbeth i śmierć milusińskiej Hamish Macbeth i śmierć nałogowca Hamish Macbeth i śmierć nudziarza Hamish Macbeth i śmierć obcego Hamish Macbeth i śmierć obżartucha Hamish Macbeth i śmierć osady Hamish Macbeth i śmierć oszczercy Hamish Macbeth i śmierć plotkary Hamish Macbeth i śmierć pokojówki Hamish Macbeth i śmierć policjanta Hamish Macbeth i śmierć scenarzysty Hamish Macbeth i śmierć snobki Hamish Macbeth i śmierć uwodziciela Hamish Macbeth i śmierć walentynki Hamish Macbeth i śmierć wędrowca Hamish Macbeth i śmierć zimorodka Hamish Macbeth i śmierć zrzędy Hamish Macbeth i śmierć łajdaka Hamish Macbeth i śmierć śmieciarza Hamish Macbeth i śmierć żartownisia Hamish Macbeth i śmierć żony idealnej W cieniu zbrodni Za wcześnie na śmierć
Wszystkie książki M.C. Beaton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Hamish Macbeth i śmierć zimorodka? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Hamish Macbeth i śmierć zimorodka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Hamish Macbeth i śmierć plotkary
Hamish Macbeth i śmierć plo...
M.C. Beaton
1 tom serii przygód Hamisha Mackbetha Kiedy lady Jane Winters, wdowa z wyższych sfer i felietonistka...
Hamish Macbeth i śmierć łajdaka
Hamish Macbeth i śmierć łaj...
M.C. Beaton
Kiedy Priscilla Halburton-Smythe przywozi do rodzinnego domu w Lochdubh swojego narzeczonego, wszysc...
Hamish Macbeth i śmierć obcego
Hamish Macbeth i śmierć obcego
M.C. Beaton
Najbardziej znienawidzony mieszkaniec najbardziej ponurego miasta Szkocji pływa brzuchem do góry w z...
Hamish Macbeth i śmierć żony idealnej
Hamish Macbeth i śmierć żon...
M.C. Beaton
Ukochana Hamisha, Priscilla Halburton - Smythe, wraca do Lochdubh z nowym narzeczonym, więc nic dziw...
Hamish Macbeth i śmierć bezwstydnicy
Hamish Macbeth i śmierć bez...
M.C. Beaton
Maggie Baird nie jest ani miła, ani uprzejma, ale za to bardzo bogata. Kiedy ginie w pożarze samocho...
Hamish Macbeth i śmierć snobki
Hamish Macbeth i śmierć snobki
M.C. Beaton
Kiedy Jane Wetherby zaprasza posterunkowego Hamisha Macbetha do swojego SPA "Szczęśliwy Wędrowiec" n...