Recenzje książki "Hashtag"

Dodaj swoją recenzję

Hashtag

@Natalia_Swietonowska @Natalia_Swietonowska · 2019-05-20 09:10:17

Styczność z twórczością pana Mroza miałam tylko przy okazji lektury serii o Chyłce. Jakiś już czas temu stwierdziłam, że może warto zapoznać się z pozostałymi książkami tego autora i mój wybór padł na Hashtag. Książkę zachwalaną w internecie, choć znaleźli się i jej przeciwnicy. Jak myślicie, do której grupy ja należę? Tesa jest główną bohaterką ... czytaj dalej »

korozja umysłu

UW
@uwielbiam_ksiazki · 2018-08-19 20:04:29

Mróz znowu w formie! Autor "bierze pod lupę" tematykę portali społecznościowych. Po tej lekturze przerażeniem napawa mnie fakt, jak zdominowały one życie współczesnych ludzi, ile można się z nich dowiedzieć o innym człowieku, zwraca uwagę na to, jak bardzo sami chcemy zaistnieć w cyberprzestrzeni, wrzucając kolejne posty, instastory czy snapy. Głów... czytaj dalej »

Złe gorszego początki...

@kazal_ka @kazal_ka · 2018-07-16 10:45:41

To powiedzenie pasuje mi do tej książki jak ulał... Ale bez obaw. Mówię wyłącznie o fabule, a nie książce samej w sobie. Remigiusz Mróz trzyma poziom i wszyscy fani jego twórczości będą pewnie zachwyceni kolejną powieścią. Jest pomysł. Są ciekawi bohaterowie. Są zwroty akcji. Jest napięcie do końca i to, co powinno być - zakończenie dające do myśle... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się