Historia i współczesność długoterminowego kredytu hipotecznego w Polsce

Adam Pietrasik
Historia i współczesność długoterminowego kredytu hipotecznego w Polsce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jest to pierwsza książka, która przedstawia historię i współczesność długoterminowego kredytu hipotecznego w Polsce, z uwzględnieniem stanu, który powstał po wejściu w życie ustawy o listach zastawnych i bankach hipotecznych.Autorzy prześledzili historię długoterminowego kredytu hipotecznego, dokonując jej syntezy. Zaczynając pracę nad książką w 1995 r. byli historykami instytucji prawno-finansowych. Obecnie dzięki zmianom ustawodawczym i twórczym działaniom niektórych banków, ich zainteresowania nabrały wymiaru praktycznego. W książce została dokładnie przedstawiona geneza listu zastawnego, dawne towarzystwa kredytowe ziemskie i miejskie oraz banki hipoteczne. Omówione też zostały rozwiązania zagraniczne w sprawie instytucji kredytowych oraz aktualny stan prawny i problemy praktyki w Polsce.
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-85946-79-3, 9788385946793
Wydawnictwo: Twigger S.A.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Historia i współczesność długoterminowego kredytu hipotecznego w Polsce nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Historia i współczesność długoterminowego kredytu hipotecznego w Polsce. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl