Instrukcje przebudzenia. Tom 4. Droga ku gwiazdom

Igor Witkowski
Instrukcje przebudzenia. Tom 4. Droga ku gwiazdom
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka ta poświęcona jest kolejnemu składnikowi wiedzy, jaka ma być ujawniana w trakcie transformacji naszej cywilizacji. Tym razem chodzi o możliwość wyjścia w kosmos – zarówno w sensie wiedzy prowadzącej ku Nowej Fizyce i możliwości skopiowania statków kosmicznych Obcych, jak i szoku kulturowego, który będzie temu towarzyszył. Ważną częścią książki jest też analiza reguł rozwoju cywilizacji bardziej rozwiniętych oraz przedstawienie ciekawych ich opisów zawartych w Księdze Urantii i w innych źródłach. Jest to próba przedstawienia perspektywy, jak roztoczy się przed ludzkością po transformacji – perspektywy ostatecznego zjednoczenia z inteligencjami kosmicznymi. W odrębnym rozdziale przedstawiono również nowe informacje na temat bliskich perspektyw odkrycia życia poza Ziemią.
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-88259-85-2, 9788388259852
Wydawnictwo: WiS
Stron: 200

Autor

Igor Witkowski Igor Witkowski
Urodzony w 1963 roku w Polsce
polski pisarz i dziennikarz zajmujący się najnowszą techniką wojskową oraz historią II wojny światowej i ufologią. Z wykształcenia fizyk

Pozostałe książki:

Czołgi Chrystus i ufo Al Kaida teraz Polska! Wewelsburg zamek świętego graala SS Oś świata
Wszystkie książki Igor Witkowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Instrukcje przebudzenia. Tom 4. Droga ku gwiazdom? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Instrukcje przebudzenia. Tom 4. Droga ku gwiazdom. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl