Prawda o Wunderwaffe

Igor Witkowski
Prawda o Wunderwaffe
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Prawda o Wunderwaffe to prawdziwa księga, kompendium wiedzy o najbardziej nowoczesnych technicznie broniach i projektach badawczych III Rzeszy -zwłaszcza w niniejszym wydaniu. Bardzo duża część tej księgi"" zawiera informacje i dokumenty nigdy nie publikowane przez innych autorów, n.p. jest cały, obszerny rozdział o broniach elektromagnetycznych, o broniach mających być następnym krokiem w stosunku do V-l i V-2, o broni pancernej zupełnie nowej generacji (armata stabilizowana, celowniki nocne, napęd turbinowy, elektromagnetyczne przeniesienie napędu itp.), o nowych koncepcjach w dziedzinie broni konwencjonalnej, kilkanaście typów broni kierowanych i kilkadziesiąt typów głowic samonaprowadzających (w tym detektory półprzewodnikowe!), myśliwce i pociski nad-dźwiękowe o napędzie strumieniowym, powojenny drenaż niemieckiej techniki, ale także: zupełnie nowe podejście do broni chemicznej, biologicznej, chemicznej i projektów jądrowych. 55 stron poświecono udokumentowanemu opisowi projektu Wunderwaffe, broni strategicznej, która bez wątpienia całkowicie zmieniłaby bieg wojny, nawet na początku 1945r. Jest to jak dotychczas najobszerniejszy opis tego projektu."
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-88259-37-1, 9788388259371
Wydawnictwo: WiS
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Igor Witkowski Igor Witkowski
Urodzony w 1963 roku w Polsce
polski pisarz i dziennikarz zajmujący się najnowszą techniką wojskową oraz historią II wojny światowej i ufologią. Z wykształcenia fizyk

Pozostałe książki:

Czołgi Chrystus i ufo Al Kaida teraz Polska! Wewelsburg zamek świętego graala SS Oś świata
Wszystkie książki Igor Witkowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Prawda o Wunderwaffe? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Prawda o Wunderwaffe. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl