Jak rozumieć i pielęgnować dziecko

Julien Cohen-Solal
Jak rozumieć i pielęgnować dziecko
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Co zrobić, kiedy dziecko straci przytomność? Jak zareagować, kiedy połknie jakiś przedmiot albo wsadzi go sobie do nosa? Jak rozsądnie i pożytecznie wykorzystać czas oczekiwania na przyjazd lekarza? Te pytania zadają sobie z pewnością nie tylko młodzi i niedoświadczeni rodzice. Dr Julien Cohen-Solal jest praktykującym lekarzem z czterdziestoletnim doświadczeniem. Jego poradnik, który doczekał się już czterech wydań, jest sumą przemyśleń na temat problemów, z jakimi najczęściej spotykają się matki małych pacjentów. Jak twierdzi sam autor, nie można nauczyć się wychowywania dzieci z podręczników, uczymy się, praktykując. Dr Cohen-Solal podchodzi do wszystkich zagadnień z dużą dozą zdrowego rozsądku. Z jednej strony wspomina o tradycyjnych, często zapomnianych (a w Polsce może nawet nieznanych) metodach radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Z drugiej, powołuje się na najnowszą wiedzę medyczną, by objaśnić przyczyny zaburzeń zdrowotnych, a jednocześnie obalić popularne, często szkodliwe przesądy. Jak rozumieć i pielęgnować dziecko to poradnik, który rodzice i opiekunowie powinni mieć zawsze pod ręką.
Data wydania: 2005-07-28
ISBN: 978-83-7414-003-4, 9788374140034
Wydawnictwo: W.A.B.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jak rozumieć i pielęgnować dziecko nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak rozumieć i pielęgnować dziecko. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl