Jak trwoga to do bloga

Magda Umer, Andrzej Poniedzielski
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Jak trwoga to do bloga
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

"Niezwykła wyobraźnia, wyjątkowy talent w tworzeniu metafor, budowaniu kadencji, zaskakujące skojarzenia..." "Książka przygotowana z wartką akcją. Czytelnik dosłownie frunie przez stronice, by na końcu znaleźć rozwiązanie zagadki" "Ta powieść to narracyjny majstersztyk. Dzieło cudownie wzbogacające światową literaturę" Wszystkie z zacytowanych powyżej opinii są prawdziwe, chociaż żadna nie jest recenzją książki, którą trzymają Państwo w ręku. Pierwsza dotyczy powieści Virginii Woolf, druga - Franklina W.Nixona, trzecia - Orhana Pamuka. Być może przywołane przeze mnie redakcje po prostu jeszcze nie wiedzą, że właśnie ukazała się książka Magdy Umer i Andrzeja Poniedzielskiego, może nie mają recenzentów czytających po polsku i tylko dlatego nie poświęciły jej wystarczająco dużo uwagi. Ale Państwo niech poświęcą. Chociażby po to, żeby sprawdzić, czy któryś z zacytowanych powyżej opisów przez przypadek nie pasuje idealnie do charakteru tego, co Magda i Andrzej napisali. Po przeczytaniu dwa cytaty proszę zakleić nieprzezroczystą taśmą, a zostawić tylko ten, który najcelniej oddaje Państwa wrażenia.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7436-159-0, 9788374361590
Wydawnictwo: TRIO
Stron: 204

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jak trwoga to do bloga nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@jestemzabujana
2010-11-01
10 /10
Przeczytane

Liryczna, pachnąca zamyśleniem, pełna refleksji i wspomnień uzupełniona fotografiami. Dzięki niej przypomniałam sobie o ponadczasowej twórczości A. Osieckiej i J. Przybory. Poproszę o więcej "takich" korespondencji.

| link |
@Margotka
2009-08-20
10 /10
Przeczytane

Bardzo sympatyczna książka, raczej dla wybrednych czytelników. Wiersze czy przyśpiewki ludowe, które można tam znaleźć są po prostu genialne :)

| link |
@Maadzia
2013-12-05
10 /10
Przeczytane
@bardotka
2009-12-26
10 /10
Przeczytane Z mojej półki

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak trwoga to do bloga. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl