Jezus żyje i działa

Robert Faricy
Jezus żyje i działa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Chrześcijanin wie, że nikt tak jak Jezus nie może wybawić człowieka, całego człowieka, od zła: On chroni przed błędami dzięki darowi prawdy; wybawia od grzechu przez dar łaski; od wszelkich chorób i słabości (Mt 9, 35), uzdrawiając; od mocy Szatana – uwalniając. Chrześcijanin wie, że tę moc Chrystus przekazał apostołom i Kościołowi; wie, że w Kościele wciąż ujawnia się łaska daru uzdrowienia i uleczenia. /fragment/ Ojciec Robert Faricy SJ, znany kapłan i charyzmatyk, pokazuje w jaki sposób zmartwychwstały Jezus jest obecny w życiu każdego chrześcijanina. Uczy nas dostrzegać miłosierne i kochające oblicze Ojca, który w Jezusie uzdrawia i zbawia każdego człowieka. Autor tłumaczy, jak powinna wyglądać modlitwa pełna wiary. Przypomina, jak otwierać się na Ducha Świętego, jak przeżywać sakramenty, szczególnie Eucharystię, i w końcu, jak modlić się o uzdrowienie i jak go doświadczać. Ojciec Robert Faricy SJ – kapłan katolicki, teolog i znany chrześcijański autor, od lat zaangażowany w odnowę charyzmatyczną. Ceniony rekolekcjonista głoszący Dobrą Nowinę na wszystkich kontynentach.
Data wydania: 2015
ISBN: 978-83-64647-48-2, 9788364647482
Wydawnictwo: Esprit
Kategoria: Religia i Teologia

Autor

Robert Faricy Robert Faricy
Urodzony w 1926 roku w USA
Ks. Robert Faricy jest jezuickim księdzem i [email protected] który jest emerytowanym profesorem duchowości Papieskiego Uniwersytetu Gregoriańskiego w Rzymie i mieszka w Milwaukee, Wisconsin. Tematy nauczania i publikacji Faricy obejmują teologię, filo...

Pozostałe książki:

Drogi Odnowy. Rekolekcje Ignacjańskie - Odnowa Charyzmatyczna. Dar kontemplacji i rozeznania Jak rozmawiać z Bogiem
Wszystkie książki Robert Faricy

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Jezus żyje i działa? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jezus żyje i działa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl