Katherine of Aragon, the True Queen

Alison Weir
Katherine of Aragon, the True Queen
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Alison takes you on an engrossing journey at Katherine's side and shows her extraordinary strength of character and intelligence. Ideal for fans of Philippa Gregory and Elizabeth Chadwick. "Shatters the many myths about Henry VIII's long-suffering first wife" - Tracy Borman This exquisite book charts the rise and fall of Henry VIII's first wife, Katherine...A fascinating insight into this period of our history.
ISBN: 978-1-4722-2751-5, 9781472227515
Język: angielski
Wydawnictwo: Headline

Autor

Alison Weir Alison Weir Alison Weir jest znaną w środowisku historycznym pisarką. Zajmuje się przede wszystkim historią monarchii brytyjskiej i ma na swoim koncie wiele książek związanych głównie z epoką Tudorów. W jej twórczości można znaleźć publikacje historyczne o char...

Pozostałe książki:

Innocent Traitor Królowa w Tower. Upadek Anny Boleyn Henryk VIII Król i jego dwór Lancasterowie i Yorkowie. Wojna Dwóch Róż Anne Boleyn: A King's Obsession
Wszystkie książki Alison Weir

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Katherine of Aragon, the True Queen aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Katherine of Aragon, the True Queen. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl