Kły Norwegii

Janina Laxness
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Kły Norwegii
Książka Kły Norwegii
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

J. Laxness nie należy do artystów przywiązanych do swych wygodnych pracowni. Jej niespokojna dusza lubi krążyć po ciekawych miejscach świata poszukując ciągle nowych inspiracji twórczych. Zafascynowana pięknem skandynawskiej natury zamieszkała w Norwegii, gdzie maluje, wystawia swoje obrazy oraz pisze książki. ?Kły Norwegii? to pierwszy ?pisany obraz? Janiny Laxness, który zawiera jej refleksje i wrażenia jako emigrantki.
Data wydania: 2010-04-01
ISBN: 978-83-62222-03-2, 9788362222032
Wydawnictwo: Papierowy Motyl
Stron: 90

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Kły Norwegii

Istnieje powszechne przekonanie, że zdarte buty najlepiej naprawi szewc i - ogólnie rzecz biorąc - najlepiej pozostawić specjalistom pewne sprawy. "Niech każdy zajmie się tym, czym potrafi najlepiej". Wiemy jednak sami, z własnych doświadczeń, że o ile z grypą lepiej pójść "do doktora", niż do kogok... czytaj dalej »

P.
@p.paulina

Kły Norwegii

Gdyby chcieć szukać określenia dla "Kłów Norwegii", to można by napisać, że w przypadku tej książeczki (liczy sobie niecałe 90 stron) mamy do czynienia ze wspomnieniami z emigracji. Cha, ale jakie to wspomnienia! Dwadzieścia pięć krótkich opowieści, niczym dwadzieścia pięć obrazów rozwieszonych na ... czytaj dalej »

@mcmarcus @mcmarcus

Moja opinia o książce

Opinie
MA
@Marylou
2013-07-10
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
@mcmarcus
@mcmarcus
2010-04-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się