Kobiety i szatani

Justyna Karolak
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Kobiety i szatani
Książka Kobiety i szatani
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Autorka wysmakowanych powieści uderza po raz kolejny! Tym razem zabierze cię do hipnotycznego zimowego miasta – do piekła kobiet i męskich cieni… Dominika budzi się w obcym domu. Nie ma pojęcia, jak się w nim znalazła. Miasto z wierzchu wygląda zwyczajnie, ale… ktoś zakradł się do niego nocą i… podmienił słońce. Teraz świeci tu sztuczna gwiazda – trupio zimna, podobna do blaszanego guzika. Najlepsza przyjaciółka, Laura, zniknęła bez śladu, a tożsamość samej Dominiki rozpuściła się w powietrzu jak cukier w kawie. Nikt Dominiki nie rozpoznaje i nie pamięta – wszystko wskazuje na to, że kiedy spała – z całym miastem stało się coś diabelnie absurdalnego. Gdy już zaczyna myśleć, że bezpowrotnie przegrała swoje życie, spotyka tajemniczego zakapturzonego mężczyznę… Kobiety i szatani to oryginalna, osadzona w zimowym krajobrazie alegoria piekła...
Data wydania: 2019-05-27
ISBN: 978-83-66070-72-1, 9788366070721
Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos
Stron: 260

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Oryginalna i wspaniała

,, Jestem w kryształowym bezczasie.’’ Dominika budzi się w nieznanym jej domu, nie pamięta, czy była tam już wcześniej i nie pamięta, jak do niego trafiła. Czuje się zdezorientowana i za wszelką cenę chce dowiedzieć się, co tam robiła, czemu znalazła się w mieszkaniu swojej najlepszej przyjaciółk... czytaj dalej »

4/6

"Kobiety i szatani " Justyny Karolak to raczej nie jest książka dla każdego i w tym chyba nie dla mnie. Szczerze muszę powiedzieć, że nie wciągnęła mnie w swój zimowy klimat. Gdzie tematem przewodnim jest piekło. Dominika budzi się w domu przyjaciółki. Jak się w nim znalazła, nie wie. Sytuacja w... czytaj dalej »

@ZaczytanaMalwa @ZaczytanaMalwa

Booom!

Pierwsze spotkanie z panią Justyną, uznaję za udane. Z każdym nowo poznanym autorem wydaje mi się, że temat fantastyki jest już wyczerpany do cna i w prawie wszystkich przypadkach jestem mocno zaskoczona, że jednak nie, że pisarze mają tak świetne pomysły, że aż miło sięgać po ich książki. Jak już... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje | Zobacz wszystkie

Moja opinia o książce

Opinie
@ZaczytanaMalwa
@ZaczytanaMalwa 2019-07-24
Przeczytane (2019-06-02)
@Rozchelstana_Owca
@Rozchelstana_Owca 2019-06-18
Przeczytane (2019-06-16)
@laraczyta
@laraczyta 2019-04-30
Przeczytane (2019-04-30)

Cytaty z książki

Jestem w kryształowym bezczasie.
– Dominiko... – odpowiada Gabriel i zawiesza głos. – Co się z tobą dzieje? – pyta i z niepokojem patrzy jej w oczy. – Kim ja dla ciebie jestem? – pyta go dalej. – I kim ty jesteś dla mnie? Dla...
Świadomość jest tylko małą samotną wyspą dryfującą po morzu podświadomości.
- (…) talent bez pasji nie jest żadną wartością, więc nie może nakręcać sprężyny całego życia.
Dotarło do niej, że Georgia nie mówiła tylko o zwykłej pułapce – to miasto miało być czymś więcej... Czym? Pułapką doskonale zamkniętą – strukturą bez wyjścia?

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się