Kochaj mnie szeptem

Anna Dąbrowska
8.7 /10
Ocena 8.7 na 10 możliwych
Na podstawie 24 ocen kanapowiczów
Kochaj mnie szeptem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.7 /10
Ocena 8.7 na 10 możliwych
Na podstawie 24 ocen kanapowiczów

Opis

Gabrysia jest nieśmiałą, pełną kompleksów studentką polonistyki. Wierzy w miłość, ale nie wierzy, że jakikolwiek mężczyzna mógłby zainteresować się nią na poważnie. Do czasu, kiedy na przekór swojej despotycznej matce postanawia związać się z żołnierzem, który brał udział w misji w Afganistanie. Młoda para szybko staje na ślubnym kobiercu, ale niedługo potem okazuje się, że wspólne życie wcale nie przypomina znanych z kobiecych powieści wzruszających historii miłosnych… Gabrysia zdaje sobie sprawę, że żołnierski mundur skrywa wiele mrocznych tajemnic i że dokonała złego wyboru. Wkrótce w jej życiu pojawia się Jeremi, przystojny sąsiad, którego urok osobisty działa na nią jak magnes. To zakazane uczucie stanie się punktem zwrotnym w jej życiu, a Gabrysia odkryje, czym jest udany seks, przestanie wstydzić się swojego ciała i nauczy się mówić o swoich pragnieniach. Ale czy historia związku z dwoma mężczyznami może skończyć się happy endem?
Data wydania: 2021-03-23
ISBN: 978-83-8219-138-7, 9788382191387
Wydawnictwo: Amare
Stron: 368

Autor

Anna Dąbrowska Anna Dąbrowska Urodzona w Inowrocławiu, pełnoetatowa mama i żona, właścicielka najbardziej leniwego kota na świecie. Od zawsze marzyła, żeby pisać. Lubi zaskakiwać zakończeniami swoich powieści. Jej autorskie motto brzmi: zawsze stawiam na emocje, co bardzo cenią ...

Pozostałe książki:

Nauczyciel tańca Odlecimy stąd W deszczu Czas na ciszę Zamień mnie w krzyk
Wszystkie książki Anna Dąbrowska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Szept serca, które krzyczy

{} WYBÓR REDAKCJI
6.04.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

 "Nie czekaj aż życie stanie się łatwiejsze, prostsze, lepsze. Życie zawsze będzie skomplikowane. Naucz się być szczęściarą. W przeciwnym wypadku skończy ci się czas" W ostatnim czasie powstało bardzo dużo powieści, w których erotyka jest przewodnim motywem i nie raz mam wrażenie, że autorzy prześcigają się w formie przekazania tego, co dzieje... {} Recenzja książki Kochaj mnie szeptem

@Mirka@Mirka {}× 8

"Kochaj mnie szeptem"

7.04.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„On był żołnierzem, który lubił dominację. Panował nad moim ciałem, czy to mi się podobało, czy nie. Akceptowałam wszystko. Akceptowałam mocny dotyk, bo nigdy wcześniej nie doświadczyłam delikatności”. Poznajemy Gabrysię, studentkę polonistyki. Dziewczyna ma bardzo niskie mniemanie o sobie, jest zakompleksioną szarą myszką. Jej despotyczna matka,... {} Recenzja książki Kochaj mnie szeptem

Kochaj mnie szeptem

18.03.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Czytam bardzo dużo i wydawało mi się, że chyba już nic w literaturze nie będzie mnie w stanie zaskoczyć. Ale jakże się myliłam! Nie dość, że ta książka jest inna niż wcześniejsze powieści Anny Dąbrowskiej, to jeszcze poruszane tematy nie pozwalają na to, by czytać jej bez emocji, wewnętrznego rozdarcia, przeżywania każdej sytuacji i zdarzenia z ud... {} Recenzja książki Kochaj mnie szeptem

@iza.81@iza.81 {}× 4

Kochaj mnie szeptem

2.04.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Kiedy zaczynałam tę książkę nie sądziłam, że będzie tak trudna, niezwykła i bolesna historia. Historia, która wzrusza na każdym kroku. Gabrysia to młoda studentka, która nie miała w życiu lekko. Nie wierzy w siebie jest podatna na wpływy. Naiwna, niepotrafiąca się postawić Kiedy poznaje Eryka ma nadzieje, że jej życie się odmieni. Wbrew suges... {} Recenzja książki Kochaj mnie szeptem

@Lalka1@Lalka1 {}× 2

Moja opinia o książce

Opinie

@przyrodazksiazka
2021-03-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Rety, co za książka! Rozbudziła we mnie tyle emocji, że chyba prze tydzień nie będę potrzebowała pić kawy! Namiętność, strach i brutalne sceny, gdzie nie każdy z nich rozumie miłość tak samo. Poznajcie Gabrysię, która jest studentką polonistyki. Nie wierzy ona w miłość, tym bardziej, że jej koleżanka spoufala się z każdym nowo poznanym mężczyzną. Jednak, kiedy pewnego dnia poznaje przystojnego żołnierza, wierzy, że chwyciła Pana Boga za nogi. Ów mężczyzna jest dla niej bardzo miły i szybko przekonuje ją do wspólnego pożycia. Niestety Gabi coraz częściej dostrzega w nim tyrana. W momencie, kiedy dowiaduje się ważnej dla niej rzeczy, jej świat legnie w gruzach. Rodzina i przyjaciele obwiniają ją chyba o wszystko. Zdruzgotana przez przypadek poznaje innego mężczyznę. Jednak sielanka nie może trwać zbyt długo, gdyż niebawem wszystkie tajemnice wychodzą na wierzch. Pozostaje tylko pytanie, komu uwierzyć i kto tak naprawdę chce dla niej dobrze?
Okrutnie dobra książka, która odnalazła kawałek mojego serca. Jedne skrawki posklejała, a inne odrzuciła w morze łez. Wyzwoliła wiele ukrytych myśli i pragnień, których nikt nie znał. Nawet uświadomiła mi, na co mam zwracać uwagę w przyszłości i kiedy jest ten moment, gdy należy wykonać zwrot.
Książka pochłonie was od pierwszych stron. Na każdej kolejnej znajdziecie tajemnicze wątki, których poznanie stanie się waszą obsesją. Eryk jest bestialskim tyranem i każdą jego zaborczość będziecie przeżywali ze zdwojoną siłą. Gabi żyje w...

{}× 2 | link |
@syl_wia_88
2021-04-02
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

Na dzień dobry mam dla Was opinię o dylogii @autor.annadabrowska "Kochaj mnie szeptem" i "Zamień mnie w krzyk".
.
Główną bohaterką jest nieśmiała Gabrysia. Poznaje seksownego, starszego od niej, żołnierza o imieniu Eryk. Od samego początku ich relacja jest bardzo szybka... Pierwszy seks, ślub, dziecko... Jednak Eryk nie przypomina tego samego mężczyzny, którego poznała dziewczyna na samym początku znajomości.
❗"jak można być ofiarą własnego męża!"
Gabrysia jest gwałcona, poniżana...
❗"Nasze małżeństwo było błędem, ale błędy się naprawiało" Czy uda się ocalić to małżeństwo? Kim tak naprawdę jest Eryk ? Z jakimi demonami przeszłości walczy?
.
W życiu dziewczyny pojawia się również czuły sąsiad o imieniu Jeremi. Czy między Jeremim a Gabi coś będzie? Czy dziewczyna dopuści się zdrady? Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie?
❗"Nie czekaj, aż życie stanie się łatwiejsze, prostsze, lepsze. Życie zawsze będzie skomplikowane. Naucz się być szczęśliwą i w przeciwnym wypadku skończy ci się czas"
Trudna relacja, w której serce zostaje złamane kilka razy...
❗"gdy raz pęka twoje serce, nie czujesz niczego tak samo jak wcześniej. Ulatują z ciebie ciepłe uczucia, a pozostają tylko te chłodne"
Jakiego wyboru dokona Gabrysia? W którą stronę pokieruje ją serce?
❗"w życiu mamy zawsze wybór - możemy wybrać dobro lub zło. To od nas zależy, jakiego wyboru dokonamy ".
Czy Gabrysia wybierze Jeremiego, czy jednak własnego męża, który okaza...

{}× 1 | link |
@Mirka
2021-04-06
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Zaczynając lekturę książki "Kochaj mnie szeptem" sądziłam, że będzie ona osnuta wokół typowego schematu dobry-zły, jednak autorka postanowiła zaskoczyć sposobem poprowadzenia fabuły. Umiejętnie połączyła lekkość swego pisarskiego pióra ze sposobem opisywania dramatycznych sytuacji i przeżyć. Dzięki temu otrzymałam wybuchową mieszankę wrażeń wymieszaną ze złością, zrozumieniem aż po wstrząs i wzburzenie.

Cała recenzja tutaj: https://nakanapie.pl/recenzje/szept-serca-ktore-krzyczy-kochaj-mnie-szeptem
i na mmoim blogu: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2021/04/745-kochaj-mnie-szeptem.html

{}× 1 | link |
@Lirith
2021-04-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

Obok książek pani Ani Dąbrowskiej nie przechodzę nigdy obojętnie. Tym razem również bez wahania sięgnęłam po jej najnowsze dzieło. Powieść ta jest mocniejsza od innych książek autorki. Mocniejsza pod względem fabuły, tematu. Poprzednie "dzieci " autorki były subtelniejsze i delikatniejsze. Natomiast "Kochaj mnie szeptem" to modny ostatnio erotyk z dość dosadnym słownictwem, lecz bynajmniej nie wulgarny.

Bohaterką jest tu Gabriela, zakompleksiona dziewczyna, której poczucie pewności siebie skutecznie zabiła matka, despotka. Gdy jako studentka poznaje przystojnego, charyzmatycznego żołnierza, od razu w nim się zakochuje bez pamięci. Wszystko wskazuje na to, że z wzajemnością. Eryk bowiem nie traci czasu i oświadcza się Gabi bardzo szybko. Mimo sprzeciwu rodziców, dziewczyna rzuca studia i wychodzi za mąż za ukochanego. I na tym właściwie bajka się kończy. Eryk po ślubie pokazuje swoją prawdziwą twarz. Jest brutalny, nie zważa na potrzeby żony, wyśmiewa ją i poniża. Okazuje się, że będąc w Afganistanie na misji przeżył prawdziwą traumę, która od czasu do czasu daje o sobie znać. To od czasu do czasu najczęściej odbywa się po alkoholu, gdzie Eryk nie panując nad sobą potrafi zgwałcić i pobić swoją żonę, którą potem szczerze przeprasza. Niestety odbija się to nie tylko na psychice młodej kobiety, lecz także na jej zdrowiu fizycznym, gdyż dwukrotnie dochodzi do prawdziwej tragedii.

Gabriela szybko ma dosyć nieszczęśliwego małżeństwa. Gdy...

{} | link |
@zetbasia27
2021-04-13
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane


Gabi jest studentką polonistyki, skromną i nieco wycofaną. Ma despotyczną matkę i milczącego ojca. Marzy o miłości idealnej, nic dziwnego, że zauroczył ją przystojny żołnierz, który szybko jej się oświadczył. Ten "pierwszy raz" rozczarował Gabrysię, był tylko ból. Szybki ślub, własne mieszkanie i mąż, który zmienia się w tyrana, poniża, wymusza brutalny seks - nie tak miało być. Dziewczyna jest stłamszona i przerażona, z ulgą przyjmuje decyzję męża o wyjeździe na koleją misję wojskową do Afganistanu. Sąsiad Jeremi okazuje jej serce i zrozumienie, uczy, że seks nie musi być aktem bolesnym, poniżającym i raniącym, a wręcz przeciwnie może leczyć i dawać radość. Jakie mogą być konsekwencje zdrady? Zaskakujące!
Jaki wpływ ma wychowanie w rodzinie dysfunkcyjnej? Przemoc w rodzinie, dziewczyna, która nie widzi wyjścia z sytuacji w jakiej się znalazła bo paraliżuje ją strach. Zaburzenia psychiczne żołnierza po misji. Trudne tematy podjęła autorka. Czyta się szybko, a zakończenie sprawia, że odczuwa się potrzebę natychmiastowego sięgnięcia po drugi tom. Dobrze, że wydano je jednocześnie 😊👍

{} | link |
@mamazonakobieta
2021-04-11
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane


„Kochaj mnie szeptem” to książka, która dostarcza czytelnikowi dużą dawkę emocji, w której znajdziemy wiele bólu i cierpienia w różnych formach, ale też chwile szczęścia i radości. To książka, która zdecydowanie mi się podobała i według mnie warto po nią sięgnąć. Z przyjemnością polecam.

{} | link |
@krecimnieczytanie
2021-04-22
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@podrugiejstroniematki
2021-04-21
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
@Zaczytanablondynka
2021-04-14
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
@sija002
2021-04-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane
@renatawawrzyczek
2021-04-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@tatiaszaaleksiej
2021-04-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@justus228
2021-04-05
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
@Gosia
2021-04-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@w.moich.kregach
2021-04-03
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Co czytać po książce “Kochaj mnie szeptem”- Anna Dąbrowska

Zamień mnie w krzyk
Zamień mnie w krzyk Anna Dąbrowska
{}8.6/10
Prawdziwej rozkoszy nie da się opowiedzieć szeptem. Po dra...
Do ostatniej kropli krwi
Do ostatniej kropli krwi Monika Cieluch
{}8.7/10
On – wychowany w patologicznej rodzinie zdobywa świat pięśc...
Jej wina i grzech
Jej wina i grzech Meghan March
{}7.7/10
Whitney była skazana na porażkę. Cokolwiek by się działo, ...
Zdradzona towarzyszka
Zdradzona towarzyszka Inga Juszczak
{}8.2/10
Ellie Walker jest załamana. Kolejny mężczyzna zostawi ją dl...
Patron
Patron Dominika Fal "Eliana Lascaris"
{}7.6/10
Gdy Felicia Andrews przekroczyła próg renomowanej firmy pra...

Cytaty z książki

“"Jesteś taka piękna, Gab - posłał mi komplement, któ ry wzniecił we mnie żar. Jeszcze nie doszłam do siebie po bliskości naszych warg, a krew w moim ciele ponownie została wzburzona. Nie mogła...”
{}
#
“"Kilka pierwszych razów boli, rodzenie dziecka boli, podbrzusze w trakcie trwania okresu boli... - Anita za jęła się wymienianiem bolesnych przypadłości kobiet. - Kiedy facet cię zdradzi z naj...”
{}
#
“"Dzień ślubu jest dla dwojga młodych ludzi, przysięga jacych sobie miłość aż po grób, wydarzeniem nieza pomnianym. Pomimo ściśniętego przez stres żołądka i zapłakanych oczu ten zwykły dla więk...”
{}
#
“"Życie nigdy nie ułatwiało nam wykonywania zadan. Nie podawało poprawnych rozwiązań, tylko otwierało przed nami kolejne drzwi w nieznane. Ja zamykałam wszystkie te, które pojawiały się przede ...”
{}
#
“"Chwila - powiedziałam i usiadłam naprzeciwko niej. - Tak, mam kochanka i wciąż jestem twoją córką. Nie jestem kimś gorszym, bo się zakochałam. Jestem kimś lepszym, bo w końcu poczułam się kob...”
{}
#
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe