Kołczan pełen strzał

Jeffrey Archer
7.6 /10
Ocena 7.6 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów
Kołczan pełen strzał
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.6 /10
Ocena 7.6 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów

Opis

Zbiór opowiadań od mistrza storytellingu pełen zwyczajnych bohaterów i bohaterek dokonujących rzeczy niesamowitych
Od Londynu po Chiny, od Nowego Jorku po Nigerię – Jeffrey Archer, mistrz opowieści i suspensu, zabiera czytelnika w podróż śladami starożytnej rodzinnej pamiątki i pozwala śledzić zagmatwane losy kochanków, biznesmenów, osób z różnych warstw społecznych i rozmaitych profesji. Prawie wszystkie opowieści są oparte na faktach i w porywający sposób ukazują, jak fortuna może sprzyjać ludziom lub się od nich odwracać, jak miłość można stracić i odnaleźć na nowo, słowem – jak życie nieodmiennie potrafi zaskakiwać.

Data wydania: 1992
ISBN: 978-83-7054-034-0, 9788370540340
Wydawnictwo: SuperNowa
Seria: Biblioteczka Konesera
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 186
Mamy 3 inne wydania tej książki

Autor

Jeffrey Archer Jeffrey Archer
Urodzony 15 kwietnia 1940 roku w Wielkiej Brytanii (Londyn)
Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Ka...

Pozostałe książki:

Kane i Abel Co do grosza Na kocią łapę Czas pokaże Czy powiemy pani prezydent? Córka marnotrawna Dwanaście fałszywych tropów Synowie fortuny Jedenaste przykazanie Sprawa honoru Więzień urodzenia Fałszywe wrażenie Dziennik więzienny Kołczan pełen strzał Złodziejski honor Ścieżki chwały Krótko mówiąc Nic bez ryzyka Pierwszy między równymi Ukryte na widoku Za grzechy ojca Dziennik więzienny. Tom 3 Ewangelia według Judasza Ostrożnie z marzeniami Prosto jak strzelił Sekret najpilniej strzeżony Stan czwarty Dziennik więzienny. 2 Po moim trupie W następnej kolejności Zasłyszane w kiciu i gdzie indziej I tak wygrasz Kroniki Cliftonów. Tom 6. W godzinie próby Potężniejszy od miecza Przymknięte oko sprawiedliwości Ale to nie wszystko Pierwszy cud Biegły Dzienniki więzienne Dzieło przypadku Kroniki Cliftonów. Tom 7. To był człowiek! Książki wybrane: Jedenaste przykazanie, Droga nad urwiskiem, Dziecko miłości, Biała ciemność Conan i prorok Ciemności Końcówka Over my dead body Trzy opowiadania do słuchania
Wszystkie książki Jeffrey Archer

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kołczan pełen strzał aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@polokokta
2019-11-18
7 /10
Przeczytane

Wielu czytelników z góry odrzuca opowiadania twierdząc, że są za krótkie i przez to nie można na dłużej zaprzyjaźnić się z żadnym bohaterem albo "dać się wciągnąć" w akcję, która kończy się kilka kartek po rozpoczęciu. Dla mnie zbiór opowiadań jest jak ogród z różnorodnymi kwiatami. Chodzę od rabaty do rabaty i podziwiam te cuda natury. Jedne zachwycają kolorem inne kształtem a kolejne są tylko ładne. Im ich więcej zgromadzonych w jednym ogrodzie tym lepiej, bo mogę więcej poznać i porównać. Zdarza się oczywiście trafić na ogród nijaki, ale... nie dotyczy to roślinek Archera. Całkowicie zgadzam się z opinią wyrażoną w "The Sunday Times": Archer jest niesamowitym pisarzem, z powodzeniem zdaje u czytelnika najważniejszy egzamin - wzbudza w nim chęć przewrócenia kartki, by się dowiedzieć, co będzie dalej.

| link |
@j_lukawski
@j_lukawski
2020-07-09
8 /10
@eR_
2019-12-19
7 /10
Przeczytane
@Betsy59
2019-11-18
6 /10
Przeczytane
@Beata_
2019-11-12
7 /10
Przeczytane
@amellie
@amellie
2015-01-05
8 /10
Przeczytane
@Nowicka22
@Nowicka22
2010-12-03
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Kołczan pełen strzał. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl