Mediapolis

Tomasz Kopecki
2 /10
Ocena 2 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Mediapolis
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
2 /10
Ocena 2 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Brud i mrok zaściełające miasto przyszłości. Nielegalne sex-show oraz bezwzględne patrole na ulicach. Ciągła inwigilacja ludności i korupcja władz. Społeczeństwo kontrolowane. Społeczeństwo idealne. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zbuntuje się przeciw systemowi. Abel nigdy nie chciał zostać bohaterem. Dzięki nadzwyczajnym zdolnościom technicznym mógł wyłączyć olbrzymi telewizor, który każdego dnia penetrował mu umysł, rozsiewając fałszywe poglądy Pierwszego Kapłana. Odtąd stał się wyrzutkiem. Miał jednak swój port, miłość, w która nadawała cały sens jego życiu - Annę, piękną kobietę, a zarazem rebeliantkę jak on. Niebawem i ją pochłania \"system\". Abel samotnie staje przeciw miastu, którego prawdziwe oblicze jest równie potworne, co bezwzględne. Wyobraź sobie połączenie tego, co najlepsze, w \"Roku 1984\" Orwella, \"Łowcy androidów\" Dicka i Scotta oraz w \"V jak Vendetta\" Moore\'a i Lloyda. Przekrocz mury Mediapolis.
Data wydania: 2009-05-01
ISBN: 978-83-7506-281-6, 9788375062816
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Stron: 280
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Tomasz Kopecki Tomasz Kopecki Tomasz Kopecki urodził się w 1963r. w Mielcu. Studia o profilu lotniczym ukończył w Rzeszowie, gdzie zamieszkuje do dziś. Zawodowo zajmuje się pracą naukowo – dydaktyczną. Obecnie jest profesorem nadzwyczajnym Politechniki Rzeszowskiej. Szczególne mi...

Pozostałe książki:

Psy i rycerze Świat bez granic Podpory nieba
Wszystkie książki Tomasz Kopecki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Mediapolis

22.05.2010

Muszę przyznać, że zostałam bardzo niemile zaskoczona przez tę książkę. W dodatku, kiedy piszę tę recenzję, jak zwykle nerwowo przygryzam ulubiony długopis, bo tak naprawdę nie wiem, co o niej napisać. Ale od początku. Przede wszystkim – kim jest Tomasz Kopecki? Wnioskując z wyników wszechwiedzącego wujka google'a, słabo jeszcze znany polski pisar... Recenzja książki Mediapolis

Moja opinia o książce

Opinie

@Ag_VS
2011-07-15

Przeczytałam połowę, raczej z trudem. Autor miał ciekawy pomysł, stworzył własny świat, ale książka napisana jest w męczącym stylu i raczej nudzi.

| link |
@mcmarcus
2010-07-11
1 /10

Przeczytałem 21 stron, w większości zmuszając się i musiałem odłożyć. Raczej już do niej nie wrócę.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Mediapolis. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl