Psy i rycerze

Tomasz Kopecki
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Psy i rycerze
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Powieść przygodowo-wojenna czerpiąca z najlepszych tradycji Fiedlera i Meissnera. Barwne opisy walk powierztnych, romantyczna miłość, wprowadzenie do historii lotnictwa. Był asem. Prawdziwym asem. Pilotem objawiającym swój niezwykły talent każdego kolejnego dnia. Jego łowiecki instynkt drapieżnika, tłumiony do niedawna, rozkwitał teraz, czyniąc z niego bohatera. Ralf nie potrafił jednak cieszyć się swoimi dwunastoma zwycięstwami. Nie dawały mu satysfakcji pełne podziwu i szacunku spojrzenia kolegów i przełożonych. Wciąż musiał udawać... Kiedy rozmawiał z nimi, udawał, że jest pogodny i opanowany. Odgrywał rolę dowódcy, najlepiej jak potrafił, mając świadomość, iż od jego zachowania zależy w dużej mierze morale całej jasty. Koncentrował się i zastanawiał, nim wydał jakiekolwiek polecenie. Kiedy dowodził formacją, troszczył się tylko o innych, nie dbając o własne sukcesy. W ciągu dnia wpadał w prawdziwy trans, bez reszty poświęcając się wykonywaniu obowiązków, dzięki czemu uwalniał się na jakiś czas od dręczących go koszmarów. Ale kiedy nadchodził wieczór... Kiedy nie musiał myśleć o innych... Ralf von Roede pozostawał sam na sam ze swoim strachem.
Data wydania: 2007-10-01
ISBN: 978-83-7506-090-4, 9788375060904
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Stron: 340

Autor

Tomasz Kopecki Tomasz Kopecki Tomasz Kopecki urodził się w 1963r. w Mielcu. Studia o profilu lotniczym ukończył w Rzeszowie, gdzie zamieszkuje do dziś. Zawodowo zajmuje się pracą naukowo – dydaktyczną. Obecnie jest profesorem nadzwyczajnym Politechniki Rzeszowskiej. Szczególne mi...

Pozostałe książki:

Mediapolis Świat bez granic Podpory nieba
Wszystkie książki Tomasz Kopecki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Psy i rycerze? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Loukanios
2011-08-16
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Psy i rycerze. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl