Metoda osiołka - o jedności w małżeństwie

Mieczysław Guzewicz
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Metoda osiołka - o jedności w małżeństwie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

„To moja kolejna książka o małżeństwie. Zamierzam wskazać, czym jest jedność, co możemy o niej przeczytać w Słowie Bożym, jakie ma znaczenie dla małżeństwa, jak wpływa na rozwój i funkcjonowanie naszych dzieci i całego społeczeństwa, jak ją rozwijać, utrwalać, wzmacniać. Chcę także delikatnie, ale konkretnie doradzić, jak ją odbudowywać, jeśli się ją osłabiło. To wszystko uzupełnione będzie prawdziwymi historiami, świadectwami, żywymi obrazami, które napotykam ciągle, angażując się w głoszenie Dobrej Nowiny o małżeństwie. Jakże często słyszę słowa: Gdybym ja to widział/wiedziała wcześniej!. Dlaczego nam nikt tego nie powiedział? Teraz jest do czego sięgać, z czego czerpać. Masz taki zestaw treści, otwórz się na nie, proszę, przemyśl, nie odrzucaj.”Mieczysław Guzewicz
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-63459-61-1, 9788363459611
Wydawnictwo: Pomoc
Stron: 240

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Metoda osiołka - o jedności w małżeństwie

21.11.2020

Kiedy otrzymałam książkę Pana Mieczysława Guzewicza przeczytałam krótki opis, znajdujący się na tylnej okładce. ,,Chcę także delikatnie, ale konkretnie doradzić jak ją (jedność) odbudować, jeśli się ją osłabiło. To wszystko uzupełnione będzie prawdziwymi historiami, świadectwami, żywymi obrazami, które napotykam ciągle, angażując się w głoszenie ... Recenzja książki Metoda osiołka - o jedności w małżeństwie

Moja opinia o książce

Opinie

@Suzbook.e
2020-11-15
7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Jesteśmy doskonali w pojedynkę, a jednak ciągle brakuje nam ,owej ,,pomocy"”
#
“Człowiek może w pełni rozwinąć swoje człowieczeństwo, zaistnieć na podobieństwo Boga tylko wówczas, jeśli ma kogo kochać i za kogo z miłości oddawać życie.”
#
“Mocno pamiętamy o przygotowaniu posiłków, obowiązkach w pracy, godzinach odwiezienia dzieci na korepetycje, do szkoły muzycznej, na basen, na naukę języka, do klubu jeździeckiego, pamiętamy o ...”
#
“Kobieta jest superdelikatna i nie jest to jej wadą, tylko z jednej strony jest to inność, z drugiej - element natury płci pięknej. Jeżeli coś jest piękne, to jednocześnie jest zawsze bardzo de...”
#
“Cały Kościół to ogromna rzeczywistość, bardzo rozciągnięta, w niektórych miejsca trochę osłabiona przez nasze grzechy. Jednak ilekroć, gdzieś jacyś młodzi ludzie stają przed ołtarzem, ślubują...”
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl