Miasteczko Surrender

Caleb Carr
4.5 /10
Ocena 4.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Miasteczko Surrender
Książka Miasteczko Surrender
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
4.5 /10
Ocena 4.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Książka autora kultowego Alienisty! Wkrocz do mrocznego świata, w którym nikt nie może czuć się bezpiecznie. Na głębokiej prowincji stanu Nowy Jork dochodzi do brutalnych morderstw. Mimo prób zatuszowania sprawy okazuje się, że wszystkie ofiary są nastolatkami porzuconymi przez rodziców. Ekscentryczny samotnik, doktor Trajan Jones, odkrywa, że za morderstwami mogą stać bogaci i wpływowi mieszkańcy Nowego Jorku. Gdy posługując się metodą opracowaną przez znanego z Alienisty doktora Laszlo Kreizlera, zbliża się do rozwiązania zagadki, nad nim i jego współpracownikami zaczynają się zbierać ciemne chmury. Miasteczko Surrender z ogromną dbałością o szczegół i wymiar psychologiczny ukazuje zaściane k Ameryki i najbardziej bezbronne ofiary świata na uboczu. Precyzyjnie punktuje główne grzechy, których dopuszczają się w swojej pracy organy ścigania.
ISBN: 978-83-8062-348-4, 9788380623484
Wydawnictwo: Rebis

Autor

Caleb Carr (ur. 21 sierpnia 1955) – amerykański historyk wojskowości i pisarz, który zdobył rozgłos powieściami, osadzonymi w realiach epoki wiktoriańskiej. Jest synem Luciena Carra, jednego z kluczowych członków nowojorskiego kręgu pokolenia Beat Ge...

Książki Caleb Carr

Wszystkie książki Caleb Carr

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

MIASTECZKO SURRENDER CALEB CARR

MIASTECZKO SURRENDER CALEB CARR Przebrnęłam przez ta książkę, która nijak ma się do Alienisty, jak przez smołę. Najgorsze jest to, że sama historia i bohaterowie fascynujący, dialogi soczyste, ale cała reszta... TE OPISY I ROZWAŻANIA... zaczęte pierwsze zdanie i pięć stron nudzenia, po których zapominało się, o czym tak naprawdę był dialog... To tak jak z reklamami w TV. Gdyby nie to to powieść byłaby świetna, a tak dłużyła się NIESAMOWICIE, a co gorsza, nie dawała się odłożyć, bo była intrygująca. Alienistę czytało się błyskawicznie. Tu błyskawic nie ma żadnych. Jest klimat i dobra ... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@BagatElka
2019-11-13
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 1 /10
Przeczytane 2019 📚 Posiadam Posiadam
@Matylda_Saresta
2019-11-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Co czytać po książce “Miasteczko Surrender”- Caleb Carr

Książka Anioł ciemności
Anioł ciemności Caleb Carr
{}10/10
Anioł ciemności - mrożąca krew w żyłach kontynuacja bestsell...
Książka Alienista
Alienista Caleb Carr
{}8.5/10
Nowy Jork, 1896 rok. Miastem wstrząsają makabryczne zabójstw...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się