Miłość, pies i czekolada

Małgorzata Lis
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Miłość, pies i czekolada
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Pewnego dnia trzydziestopięcioletnia Beata po prostu musi wejść do sklepu po ogromną tabliczkę ulubionej czekolady. Nie zważa na kpiące spojrzenia innych ludzi, którzy zdają się sądzić, że dla osób z nadwagą takie przyjemności są wręcz zakazane. Beata jednak nie ma nic do stracenia, bo właśnie straciła wszystko, co miała – ulubioną pracę w bibliotece. Zrezygnowana wraca do domu, gdzie na szczęście czekają na nią kochający rodzice i zupełnie nowy lokator – pies, dzięki któremu już niebawem jej przewidywalne do tej pory życie zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni.
Data wydania: 2021-11-15
ISBN: 978-83-8201-088-6, 9788382010886
Wydawnictwo: eSPe
Seria: Opowieści z wiary
Kategoria: Romans
Stron: 400

Autor

Małgorzata Lis Małgorzata Lis mieszka pod Warszawą z mężem i siedmiorgiem dzieci. Jest autorką powieści obyczajowych, w których obecne i ważne są wartości katolickie, stara się przenieść popularny nurt powieści chrześcijańskich na polski grunt. Z wykształcenia Mał...

Pozostałe książki:

Kocham cię mimo wszystko A na niebie blask od gwiazd Miłość, pies i czekolada Ulecz moje serce Kto naprawi naszą miłość? Przebaczam ci Kiedy znów zakwitną irysy Namaluj mi anioła Odzyskać nadzieję Sekret starych fotografii Wybrać miłość. Powieść o poszukiwaniu prawdziwego szczęścia
Wszystkie książki Małgorzata Lis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Życie zawsze zaskakuje. Recenzja książki „Miłość, pies i czekolada”

10.01.2022

Czasami wydaje się nam, że już nic dobrego nas nie spotka. Znajdujemy się na życiowym zakręcie i czujemy, że nasze wszystkie szanse zostały wykorzystane. To trudne, nawet bardzo. Trzeba jednak pamiętać, że gdy nic nie idzie po naszej myśli, wkrótce się to zmieni. I z takim przesłaniem przychodzę dzisiaj, pokazując Wam książkę @Link, której autorką... Recenzja książki Miłość, pies i czekolada

@nawysokimobcasie@nawysokimobcasie

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@nawysokimobcasie
@nawysokimobcasie
2022-01-10
7 /10
Przeczytane

Czasami wydaje się nam, że już nic dobrego nas nie spotka. Znajdujemy się na życiowym zakręcie i czujemy, że nasze wszystkie szanse zostały wykorzystane. To trudne, nawet bardzo. Trzeba jednak pamiętać, że gdy nic nie idzie po naszej myśli, wkrótce się to zmieni. I z takim przesłaniem przychodzę dzisiaj, pokazując Wam książkę „Miłość, pies i czekolada”, której autorką jest Małgorzata Lis.Tytuł: „Miłość, pies i czekolada’’

Autor: Małgorzata Lis

Wydawnictwo: eSPe

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Data premiery: 15.11.2021
...

| link |
@KsiazkowoCzyta
2022-05-06
8 /10
Przeczytane

Książkom Małgorzaty Lis towarzyszę od debiutu autorki, a recenzje dotychczas wydanych znajdziecie na moim blogu. Dziś przyszedł czas na to, abym opowiedziała Wam o najświeższej jak dotąd publikacji, chociaż od jej ukazania się i mojej lektury upłynęło już nieco czasu.

Bohaterką powieści „Miłość, pies i czekolada” jest bibliotekarka Beata. 35-letnia kobieta właśnie straciła pracę i w ramach pocieszenia oddaje się swej wielkiej miłości do czekolady, co okupuje wciąż powiększającym się rozmiarem garderoby i jeszcze większym rozgoryczeniem co do swojej osoby. Kobieta wiedzie zwyczajne życie u boku rodziców, a pewnego dnia w jej życiu pojawia się Mufka.

Czy sunia i rodzinny wyjazd nad morze, który właściwie nie zwiastuje niczego szczególnego wpłyną w jakiś sposób na dotychczasowe życie kobiety? - Przekonacie się w trakcie lektury.

Małgorzata Lis kreuje swoją historię w bardzo niespieszny sposób, co niektórym czytelnikom może odrobinę przeszkadzać, w moim przypadku tak jednak nie było. Z zainteresowaniem śledziłam perypetie Beaty oraz jej życiowe rozterki i zastanawiałam się, co jeszcze szykuje dla niej los.

Książka ta, choć z pozoru może to tak wyglądać, nie jest typowym romansem, chociaż oczywiście tajemniczy mężczyzna, ze swą psią towarzyszką Fioną, również się tutaj pojawia.

Autorka poruszyła w swojej opowieści bardzo wiele różnych tematów. Wśród nich znajdziecie między innymi, samotność, niską samoocenę, problemy z nadwagą, czy...

| link |
@asiazaleska
2022-11-05
7 /10
Przeczytane

Ciepła opowieść o tym że wygląd nie jest najważniejszy i że każdy ma prawo do tego by się zakochać.A co ma z tym wspólnego pies i czekolada??Przekonajcie się sami!!

| link |
IL
@ilonar36
2023-04-02
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Miłość, pies i czekolada. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl