A na niebie blask od gwiazd

Beata Agopsowicz, Renata Czerwińska, Daria Kaszubowska, Małgorzata Lis ...
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
A na niebie blask od gwiazd
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Pełen dobra i piękna literacki upominek nie tylko na czas adwentu i Bożego Narodzenia!

Autorki “Opowieści z wiary” (Agopsowicz Beata, Czerwińska Renata, Kaszubowska Daria, Lis Małgorzata, Litwinko Emilia, Mikutel Magdalena, Przeździk Natalia, Targosz Katarzyna) – wyjątkowych historii, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością – w gwiazdkowym prezencie dla wszystkich czytelników przygotowały zbiór niezwykłych opowiadań inspirowanych czasem adwentowego oczekiwania i tajemnicą Bożego Narodzenia. Wśród połyskujących dekoracji, świątecznych reklam i płynących zewsząd przebojów z dzwoneczkami odnalazły i zebrały okruchy prawdy o tym, że w wigilijną noc Bóg rodzi się w ludzkich w sercach, szczególnie tych poszukujących miłości, samotnych, zranionych, wątpiących i nieszczęśliwych. Ta wyjątkowa antologia to zbiór wzruszających opowiadań, których bohaterowie, choć znajdują się w różnych częściach Polski i mają różne historie życia, w nowinie o Bożym Narodzeniu odnajdują tę samą zapowiedź wielkiej miłości, która trwa dłużej niż świąteczna atmosfera i daje więcej radości niż najpiękniejszy prezent pod choinką. Przyjmijcie od nas ten przepiękny literacki podarunek i zanurzcie się w lekturze opowieści, które pozostaną w waszych sercach nie tylko w czasie świąt!
Data wydania: 2023-10-17
ISBN: 978-83-8201-281-1, 9788382012811
Wydawnictwo: eSPe
Seria: Opowieści z wiary
Kategoria: Opowiadanie polskie
Stron: 376
dodana przez: landrynkowa

Autor

Beata Agopsowicz Pisarz, pedagog, mediator rodzinny, nauczyciel, szczęśliwa żona i matka trójki cudownych dzieci.

Pozostałe książki:

Kresowe nadzieje Kresowa miłość A na niebie blask od gwiazd Cztery pory miłości Oczy Pana Trudne wybory miłości Dajmy sobie nową szansę Herbaciane róże
Wszystkie książki Beata Agopsowicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Opowieści na Boże Narodzenie

8.12.2023

"Mikołaja można teraz spotkać w każdym supermarkecie. A człowieka, który bezinteresownie jest w stanie poświęcić drugiemu cały wolny dzień, to ze świecą szukać". Poznajcie osiem opowiadań przedstawiających historie niosące nadzieję, radość i wiarę w sens Bożego Narodzenia. Ich moc tkwi w różnorodności, która przecież tak mocno definiuje duchowy ... Recenzja książki A na niebie blask od gwiazd

A na niebie blask od gwiazd

28.12.2023

Dzień dobry, moje kochane Moliki 🤎 lubicie czytać antologie? Pytam nie bez powodu. Przedstawiam Wam dziś przepiękny, wartościowy i niezwykły zbiór wzruszających ośmiu opowiadań. Każda z przedstawionych historii jest odrębną anegdotą, jednakże wszystkie łączy wspólny mianownik, a mianowicie - święta Bożego Narodzenia - przygotowanie, przeżywanie o... Recenzja książki A na niebie blask od gwiazd

@klaudiaciepielak@klaudiaciepielak

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@monika8905
2024-01-10
8 /10
Przeczytane

"A na niebie blask od gwiazd" to osiem wyjątkowych i wzruszających opowiadań o ludziach, którzy znajdą siłę w mocy Bożego Narodzenia.

Bohaterowie książki to zwykli ludzi, którzy zmagają się z samotnością, ze stratą kogoś bliskiego. Jedni nie mogą poradzić sobie z odejściem męża, inni z odmiennością swojego dziecka, ale wszystkich czeka coś wyjątkowego. Jedni znajdą miłość i zrozumienie, drudzy odnajdą sens życia i wiarę w lepsze jutro.

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko pierniczki, ozdoby świąteczne i prezenty. To także modlitwa, czas zadumy i oczekiwania na przyjście na świat Jezusa. W wigilijną noc Bóg rodzi się w człowieku i daje nadzieję.

To przepiękna lektura na świąteczny czas.

× 1 | link |
@Chwila_pauli
2024-03-03
9 /10
Przeczytane Recenzenckie


Ta książka jest idealna nie tylko w okresie świąt Bożego Narodzenia, chociaż owszem, czuć z niej ten świąteczny klimat i zapewne w tym okresie czytało by się ją najlepiej. To jednak każda z tych opowieści była po prostu o ludziach, o cudach jakie zdarzają się w tym szczególnym czasie.
Każde z tych opowiadań niosło ze sobą taki spokój i pozytywne otulenie. I choć w każdym z tych opowiadań kryła się nuta smutku czy goryczy, to ostatecznie każda kończyła się z błogim uśmiechem na ustach i z nadzieją, która zaczynała kiełkować w sercu.
Nadzieją na lepsze jutro, nadzieją, że nie musi być zawsze źle. I z nadzieją, że nie jesteśmy sami, że zawsze zdarzy się ten cud i ktoś wyciągnie do nas pomocną dłoń, wtedy, kiedy najbardziej będziemy tego potrzebować.

Każde z tych opowiadań było takie otulające i zdecydowanie polecam sięgnąć po tę książkę 🙂. Nie potrafię wybrać, które opowiadanie podobało mi się najbardziej, bo tak naprawdę podobały mi się wszystkie 🩵.

| link |
@klaudiaciepielak
@klaudiaciepielak
2023-12-28
10 /10
@WioletaSadowska
2023-12-08
9 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka A na niebie blask od gwiazd. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl