Miłosny zew

Madeline Harper
Książka Miłosny zew
Książka Miłosny zew
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Życiową pasją Julii stała się ochrona płowych wilków. Z głębokim przekonaniem o słuszności wybranej drogi przeprowadza eksperyment osadzenia na powrót tego ginącego gatunku na pustyniach Nowego Meksyku. Jej zapału nie podzielają hodowcy bydła. Początkowo straszą, potem grożą. Jake, miejscowy szeryf, podejmuje nierówną walkę w obronie prawa, a także kobiety, którą pokochał. Czy Julia i Jake odniosą zwycięstwo? Czy pokonają wszystkie trudności, które tkwią nie tylko w otaczającej ich rzeczywistości, ale i w nich samych? [Wydawnictwo Harlequin, 1993]
Data wydania: 1993
ISBN: 978-83-7070-269-4, 9788370702694
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Temptation
Stron: 185

Autor

Madeline Harper - autorka powieści romantycznych (pseudonimy Madeline Porter i Shannon Harper, Elizabeth Habersham, Anna James. Madeline Porter mieszka w Newport Beach w Kalifornii , gdzie jest zastępcą dyrektora reklamy w South Coast Repertory Theat...

Książki Madeline Harper

Wszystkie książki Madeline Harper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Miłosny zew nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Miłosny zew. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}