Mój do zapomnienia

Ewelina Maria Mantycka
8.4 /10
Ocena 8.4 na 10 możliwych
Na podstawie 16 ocen kanapowiczów
Mój do zapomnienia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.4 /10
Ocena 8.4 na 10 możliwych
Na podstawie 16 ocen kanapowiczów

Opis

Dawno temu spadająca gwiazda zwiastowała, że niewypowiedziane życzenie mogło się spełnić.

Calvin Dog Bard wybrał klub ponad rodzinę i dopiął swego – został Prezydentem młodszej gwardii Dogs of Hell. Cienka linia pokoju, jaką zawarli z Savage Croupiers, się zacierała, a stary szef Krupierów, Thanaka Doyle, zapadł się pod ziemię. Dziedzictwo Doyle’a – hotel Paradise, królestwo hazardu, mafii i wielkich pieniędzy, zasilające Krupierów – miało zostać przejęte.

Do miasta wróciła Rose Anne Elliot. Cal nie pamiętał córki Lucky’ego, jednego z mechaników w Hell Ride. Kiedy dziewczyna domagała się ochrony klubu nad synem krwi, Calvin zgodził się bez wahania. Nie wiedział, że ta decyzja wszystko zmieni, że kobieta, która urodziła mu syna, sprawi, że jego marzenia znajdą się w zasięgu jego ręki. Rose Anne okaże się jego aniołem, niepotrafiącym pogodzić się z zasadami klubu, a namiętność nadal będzie się między nimi utrzymywała.

Dla Klubu Dogs of Hell nastały trudne czasy – w grę wchodziły duże pieniądze, kasyno i walka o terytorium.
Data wydania: 2021-04-28
ISBN: 978-83-66754-25-6, 9788366754256
Wydawnictwo: WasPos
Kategoria: Romans
Stron: 391
dodana przez: Z_ksiazka_przez_zycie

Autor

Ewelina Maria Mantycka Ewelina Maria Mantycka Ewelina Maria Mantycka pochodzi z malowniczej wsi Gościeradów na Lubelszczyźnie. Ukończyła Informację Naukową i Bibliotekoznawstwo na UMCS, tylko po to, aby zawsze być blisko swojej pasji – książek. Kolekcjonuje je nałogowo, buszuje po starych bazar...

Pozostałe książki:

Słoneczniki po burzy Duszący zapach bzu Bukiet pełen róż Kazik
Wszystkie książki Ewelina Maria Mantycka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Mój do zapomnienia

26.04.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Porywająca okładka, tytuł zapowiadający ciekawą historię. Co kryje się w środku? Czy da się zapomnieć o takim mężczyźnie? A może nie o mężczyznę tu chodzi? Calvin Dog Bard urodził się w bogatej rodzinie, ale czuł, że nie tam jest jego miejsce. Wybrał klub Dogs of Hell, który stał się jego nowym domem, a jego członkowie nową rodziną. Z czasem zost... {} Recenzja książki Mój do zapomnienia

Recenzja "Mój do zapomnienia" Ewelina Maria Mantycka

23.05.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Dzień dobry! Dzisiaj przychodzę do Was z motocyklistami. Mieliście okazję przeczytać książkę o podobnej tematyce? Rose Anne Elliot jest córką mechanika, który przynależał do warsztatu Hell Ride. Wychowana wśród członków klubu Dog of Hell doskonale orientuje się w zasadach i konsekwencjach, jakie mogą czekać niewłaściwe zachowujące się osoby. D... {} Recenzja książki Mój do zapomnienia

Fajny z niego facet

1.05.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Jak kończy się czytać książkę z uśmiechem na ustach to znaczy, że zakończenie spełniło wszystkie wymagania niepoprawnej romantyczki😆 Dobra, przyznaję że kilka rzeczy nie było idealnych ale zakończenie wynagrodziło mi to trochę. Ewelina Maria Mantycka i jej "Mój do zapomnienia" spędzili ze mną dwa wieczory. I były to dobre wieczory. Polubiłam Cala ... {} Recenzja książki Mój do zapomnienia

Mój do zapomnienia

4.05.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Rose Anne Elliot to młoda dziewczyna, która wychowywała się w specyficznym gronie. Jej ojciec, mechanik klubowy starał się dla niej o jak najlepszy byt i była mu za to wdzięczna, członkowie klubu byli jednak różni. Niedługo przed wyjazdem na studia, spędzając czas z przyjaciółkami widzi spadającą gwiazdę i wypowiada życzenie, o którym nie sądzi, b... {} Recenzja książki Mój do zapomnienia

Moja opinia o książce

Opinie

@przyrodazksiazka
2021-04-30
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

,, Miękkość jej jedwabistych, długich włosów muskała moje szorstkie policzki".

To niewątpliwie książka o emocjach, które jednych prześladują, a inni ukrywają je pod fasadą szacunku, na jaki wciąż muszą pracować. Powieść przepełniona doznaniami, seksapilem i pewną dozą brutalności, która jednych przyciąga, a drugich przeraża. Chyba każdy z bohaterów miał tutaj swoje miejsce, wyraźnie podkreślone przez towarzystwo w jakim przebywali. Nic więc dziwnego, że Rose Anne Elliot chciała się z niego wyrwać.
A jaka ona jest?
Młoda i piękna z zachwycającą niewinnością. Zbyt nieśmiała, by przeciwstawić się mężczyźnie, jednak z pewnym wigorem, który pozwolił jej przetrwać. Wraz z przeszłością musiała powrócić do domu rodzinnego, jednak nie była to już ta sama Mała Księżniczka.
Calvin Dog Brad to niewątpliwie mężczyzna, który chciałby wszystko posiadać na własność. Umie tylko brać, a swoje zdobycze odrzuca, niczym papierek po cukierku. Żyje w bardzo dziwnym i otwartym związku w którym zaczyna się dusić. Nie rozumie swojej reakcji na widok Rosy i nawet nie spodziewa się dokąd ich to wszystko zaprowadzi.
Znakomita powieść, która pokazuje, że żyjąc w rozwiązłości nie zawsze można być szczęśliwym. Zaspakajanie swoich potrzeb nie wystarcza, by w pełni osiągnąć szczęście. Nie tak łatwo być rodzicem, kiedy nie ma na kim polegać.
W książce dzieje się dość sporo, choć nie ma tu momentów na przeżywanie. Bohaterzy są dokładnie opisani. Każdy otwarcie wypowiada się o s...

{} | link |
@WritersLullaby
2021-05-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

RECENZJA

Ewelina Maria Mantycka , wydawnictwo Waspos ❤

Dziękuję bardzo za możliwość recenzowania książki.

Pierwszy raz miałam styczność z autorką.
Kiedy dostałam książkę do recenzji, nie wiedziałam czego się spodziewać. Klimaty gangów motocyklowych są bardzo popularne. Jednak ta książka różni się od pozostałych, jakie mam już za sobą.
Mój do zapomnienia. Calvin Dog Bard miał nim być. Miał być zapomnieniem, dla młodej kobiety, jednak pozostawił po sobie ślad na całe życie. Rose Anna, żeby dochować tajemnicy, uciekła z dala od Danville. Dziewczyna, która została wychowana pośród ludzi z klubu Hell Ride po pięciu latach musi wrócić na stare śmieci. Chce, aby jej bliscy mogli żyć, jak normalna rodzina. Jednak nie spodziewała się, że będzie to aż takie trudne, że będzie musiała wyjawić swój sekret. Bo jeśli raz wejdziesz do klubu, już jesteś z nim związany do śmierci.

Rose Anna wróciła do miasta jako kobieta, gdzie wiele spraw uległo zmianie. W tym, że Cal został prezesem klubu. A on sam stał się innym człowiekiem. Nie wiedziałam, że stanie się jego Aniołem. Ta, która dała mu coś więcej niż swoje ciało, którego nie pamiętał. A dawne marzenie Anny Rose zaczęło się spełniać.
Na początku się pogubiłam. Zbyt szybko autorka przedstawiała miejsca i osoby. Jakby ktoś strzelał nimi z procy. Trochę nie rozumiałam decyzji Rose Anny, która bardzo szybko przyjęła do siebie Cala, który zaś za dużo nie musiał się starać. Książka sama w sobie ...

{} | link |
@czytam_book
2021-07-06
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

Książka „Mój do zapomnienia” Eweliny Marii Mantyckiej miała swoją premierę 28.04.2021.
Pierwszy raz czytałam książkę o tematyce klubu motocyklowego, wiec tak naprawdę zaczynałam od czystej kartki. Spodziewałam się dużo emocji, zwrotów akcji, dreszczyku. I trochę mi tych elementów zabrakło w książce. Fabuła jak na taki temat rozwija się wolno. Zwrotów akcji mało i jeśli już zaczęło się coś dziać to tak szybko jak się zaczęło, tak szybko się skończyło.
Rose Anne Eliot wraca po kilku latach do rodzinnego miasteczka wraz ze swoim synem. Dziewczyna zaczyna się domagać dla swojego dziecka ochrony krwi przez klub. Na co Prezes klubu się godzi nie będąc świadomy, że chodzi o jego własnego syna.
Zawiodłam się też trochę na głównej bohaterce kobieta z bagażem doświadczeń, wychowująca samotnie dziecko moim zdaniem zbyt szybko uległa. Chociaż były momenty w powieści, że Rose pokazała pazurki. Polubiłam za to Calvina moim zdaniem jak dowiedział się, że jest ojcem bardzo się zmienił na plus z macho stał się głową rodziny. Postacie drugoplanowe dla mnie było ich za dużo z bardzo podobnymi imionami co powodowało, że momentami się gubiłam i dany fragment musiałam czytać dwa razy aby zrozumieć sens i wątek.
Czy książka była zła? Nie do końca pomysł na fabułę ciekawy, język jakim została napisana książka prosty i zrozumiały, czytało mi się ją w miarę szybko. Sceny zbliżeń miedzy bohaterami ze smakiem, dużo emocji i czuć chemię. Nie do końca przypadła...

{} | link |
@znerwaminawierzchu
2021-08-01
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

Dorastanie wśród motocyklistów może być trudne, szczególnie wtedy gdy z dziecka wyrastasz na kobietę. Niejednokrotnie może cię spotkać rozczarowanie ze strony bliskich lub tych za których ich uważasz. Czasem warto uciec do innego świata, ale co jeśli będzie trzeba wrócić, a ty masz jedną małą tajemnicę.
Rose Anne Elliot popełniła błąd, w obawie przed jego konsekwencją, ale też chęcią wyrwania się ze szponów specyficznego chłopaka opuszcza klub. Wyjeżdża z miasta i przenosi się do wujostwa, które wspiera kobietę w samorealizacji oraz opieką nad synem, jednak gdy jej ojciec ląduje w szpitalu postanawia wrócić, chcąc dopilnować jego zdrowia. Wtedy też prawda wyjdzie na jaw.

Calvin Dog Bard to Prezydent młodszej gwardii Dogs of Hell. Człowiek, który całe swoje serce oddał dla klubu, ale w głębi duszy marzył o czymś zupełnie innym. Gdy Rose Anne wraca do miasta zwraca na siebie uwagę wszystkich zebranych i nawet Dog musi przyznać, że wyrosła na piękną kobietę. Kilka lat wcześniej dziewczyna zrobiłaby dla niego wszystko, ale teraz wolała się trzymać z daleka. Bard złamał jej serce nawet tego nie pamiętając.

Książka wciąga od pierwszych stron, jest napisana bardzo lekko i naturalnie. Akcja zaczyna się już w prologu, więc nie musimy czekać w nieskończoność na rozwój wydarzeń. Autorka sprawnie przechodzi z wątków rodzinnych do klubowych, nie pozostawiając żadnych luk. Jak dla mnie relacja między Rose Anne a Dogiem jest czasem naz...

{} | link |
@lukaszgrudzinski21
2021-04-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10

Poznajemy Rose Anne Elliot która lata temu dała się uwieść Calvinowi Dogowi Bard.
Pomimo że miała chłopaka pragnęła właśnie Doga. Starszego od siebie oraz zajętego mężczyznę. Jedna noc sprawiła że dziewczyna zapragnęła uciec.

Uciekła. Ale po pięciu latach musi wrócić, ponieważ jej ojciec gorzej się czuje i trafił do szpitala. Rose Anna wraca ale nie sama.
Przeprowadza się ze swoim synem.
Każdy myśli że to dziecko jej byłego chłopaka Marshalla ale przyjdzie czas wyjawić prawdę.

Znajdujemy się pomiędzy dwoma klubami Hell Ride oraz Krupierów.
Książka zdecydowanie dla każdej miłośniczki klimatu motocyklowego. Znajdziemy tutaj wojnę pomiędzy klubami ale przede wszystkim znajdziemy tu miłość matki do dziecka. Dużo wątków jest związana właśnie z dzieckiem. Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Czytając czas płynął mi szybciej a ja zagłębiłam się w środek historii. Ta fabuła na długo zostanie zapamiętana w mojej głowie . Prosty język którym posługuje się Autorka sprawia że czyta się z chęcią i nie ma się ochoty odkładać książki. Mamy perspektywę bohaterki jak i głównego bohatera co daje nam większy obraz na emocje które mają w głowie. Niebezpieczeństwo które się pojawia sprawiają że przechodzą dreszcze. Była dziewczyna oczywiście nie odpuści i namiesza.
Romans dla każdej niegrzecznej czytelniczki 😈 Ja polecam sięgnąć po książkę i spędzić tą historię samemu z bohaterami bo dają nam dużo emocji 🔥

{} | link |
@gosiekkulas1991
2021-07-30
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane
@paulinagraszka5
2021-05-30
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
@renatawawrzyczek
2021-05-28
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
JU
2021-05-26
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
@ksiazkazpazurem
2021-05-23
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@zaczytana.studentka12
2021-05-13
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
JA
2021-05-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
@bethwithbooks
2021-05-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane 2021
@reading.mypassion21
2021-05-01
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
@historie_budzace_namietno
2021-04-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane Egzemplarz recenzencki
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

O nie! Książka Mój do zapomnienia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl