Mongolia - wędkarski survival. Survival z ludzką twarzą

Bolesław A. Uryn
Mongolia - wędkarski survival. Survival z ludzką twarzą
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jest niewielu, którzy potrafią przelać na papier swą bogatą wiedzę o rybach, łowiskach i wędkowaniu w sposób zrozumiały nawet dla początkujących czytelników. Innych, jeszcze mniej licznych, los obdarzył rzadką umiejętnością zaklinania w piękne słowa emocji i wrażeń z wypraw wędkarskich. Ale znam tylko jednego wędkującego autora, który posiadł obie te umiejętności i nie szczędzi wysiłków, aby hojnie obdarować czytelników swą twórczością. Jest nim Bolek Uryn. W jego książkach i reportażach - "dziennikach podróży", które z przyjemnością regularnie publikuję w "Wędkarskim Świecie" (i których jestem wiernym czytelnikiem), zawsze odnajduję niezwykłą ciekawość świata, szacunek dla dzikiej przyrody i wielką pasję wędkowania Autora. A nade wszystko cenię prawdziwość reportaży Bolka, ponieważ pisze On tylko o tym, czego dotknął lub doświadczył na własnej skórze, albo co widział na własne oczy. Trzeba podkreślić ogrom wiedzy autora - ichtiologa, doktora nauk i mongolisty. Wędkarski survival w Mongolii jest tego najlepszym przykładem.
Ta wspaniała książka fascynuje, bawi, uczy i informuje...
Jacek Kolendowicz
WĘDKARSKI ŚWIAT
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-89188-88-5, 9788389188885
Wydawnictwo: REWASZ
Seria: Survival z ludzką twarzą

Autor

Bolesław A. Uryn Bolesław A. Uryn Niezależny reporter i fotografi z wrodzonym talente. Wędkarz z zamiłowania i... konieczności - w odległych pustkowiach ryby to jedyne łatwo dostępne mięso. Publikuje w miesięcznikach geograficznych, wędkarskich i wojskowych. Doktor nauk przyrodniczy...

Pozostałe książki:

Mongolia Spining, Tajmienie i Szczury Mongolia. Wyprawy w tajgę i step Survival z ludzką twarzą Wyprawy do północnej Mongolii W świecie jurt i szamanów
Wszystkie książki Bolesław A. Uryn

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Mongolia - wędkarski survival. Survival z ludzką twarzą? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Mongolia - wędkarski survival. Survival z ludzką twarzą. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl