Mroczna strona

Jennifer Lynn Barnes
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów
Mroczna strona
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów

Opis

Żadne z nas nie miało normalnego dzieciństwa. Inaczej nie bylibyśmy Naznaczeni. Kilka tygodni po tym, jak Cassie, Michael i Dean cudem uniknęli śmierci, naznaczeni wracają dopracy dla FBI. I właśnie wtedy dochodzi do makabrycznej zbrodni w miasteczku uniwersyteckim. Kiedy okazuje się, że przeszłość upomina się o Deana, naznaczeni nie mogą pozostać bezczynni. Potajemnie angażują się w sprawę, wykorzystując swoje niesamowite zdolności. Trwa psychologiczna rozgrywka między nimi a jednym z najniebezpieczniejszych seryjnych morderców, którego Dean doskonale zna… Z każdą chwilą pętla coraz mocniej zaciska się wokół nich. Co musi się wydarzyć, żeby doprowadzić śledztwo do końca? Czy Cassie zdoła ocalić Deana? I najważniejsze: kto jest zabójcą, a kto następną ofiarą?
Tytuł oryginalny: Killer instinct
Data wydania: 2016-09-15
ISBN: 978-83-7642-761-4, 9788376427614
Wydawnictwo: Pascal
Cykl: Naznaczeni, tom 2
Stron: 384

Autor

Jennifer Lynn Barnes Jennifer Lynn Barnes
Urodzona w 1984 roku w USA
Jest amerykańską autorką kilkunastu uznanych wśród krytyków powieści dla dorosłych. Ukończyła studia magisterskie w dziedzinie psychologii, psychiatrii i kognitywistyki, w tym studia magisterskie na Uniwersytecie Cambridge, gdzie była stypendystką ...

Pozostałe książki:

The Inheritance Games Dziedzictwo Hawthorne'ów The Inheritance Games. Ostatni Gambit Naznaczeni Mroczna strona The Brothers Hawthorne. Bracia Hawthorne’owie Piramida strachu The Hawthorne Legacy The Naturals. Genialne umysły Więzy krwi The Final Gambit The Naturals. Mroczna strona Twelve Raised by wolves The Fixer Trylogia: The Inheritance Games. Tomy I-III
Wszystkie książki Jennifer Lynn Barnes

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Mroczna strona aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@eR_
2019-12-19
6 /10
Przeczytane Współpraca

Popularna seria dla nastolatków, doczekała się wydania kolejnego tomu.Oczywiście, nie wiem jak u nas ta seria zyskuje na popularności, ale ponoć w innych krajach, to jedna z ulubionych serii młodych ludzi.Nie mnie oceniać takie wybory, każdy czyta to co lubi, więc trzeba przyjąć to z uśmiechem, czyż nie?

Casey ma niezwykły dar, który sprawia, że jej talentem zainteresowała się tajna komórka FBI.Od tego czasu, wraz z grupką podobnych do niej, zajmuje się profilowaniem, na przykład seryjnych morderców.Właśnie w części poprzedniej, cudem uniknęli śmierci, z rąk pewnego maniakalnego mordercy, a życie w agencji powoli wraca do normy.

Tym razem sprawa jest śmiertelnie poważna, bowiem pewien seryjny zwyrodnialec obrał sobie za cel Deana, w dodatku, w związku ze swoimi traumatycznymi przeżyciami, chłopak doskonale zna ową osobę.Przyjaciele angażują wszystkie środki aby pomóc koledze, a wokół nich atmosfera gęstnieje z każda minutą.Jak to się potoczy, pozostawiam czytelnikom do odkrycia.

Kolejny tom, który zajął mi trochę czasu.Moim zdaniem, bardziej dojrzalszy od części wcześniejszej.Bardziej poważna sprawa, a atmosfera jest bardziej mroczna i bardziej wciąga nas cała intryga.Przynajmniej ja tak to odebrałem.Co za tym idzie ta część sprawiła, że z pewnością sięgnę po kolejne perypetie bohaterów.

| link |
@kotwksiazkach
2022-03-15
9 /10
Przeczytane
@rainestrella95
2021-02-26
10 /10
Przeczytane
@nellik29
2019-12-07
6 /10
Przeczytane
@Witchbraid
2019-04-10
6 /10
Przeczytane
AS
@AsuneShiro
2019-01-12
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Mroczna strona. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Naznaczeni
Naznaczeni
Jennifer Lynn Barnes
7.3/10
Siedemnastoletnia Cassie ma naturalną zdolność rozszyfrowywania ludzi. Na podstawie najdrobniejszych...
Piramida strachu
Piramida strachu
Jennifer Lynn Barnes
10/10
Trzy kasyna. Trzy ciała. Trzy dni. Las Vegas wstrząsa seria brutalnych morderstw, które łączy jedno ...
Więzy krwi
Więzy krwi
Jennifer Lynn Barnes
9.7/10
Przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. FBI prowadzi tajny program, do którego angażuje młodzież obda...
Twelve
Twelve
Jennifer Lynn Barnes
8/10
Cassie Hobbes has been working with the FBI since she was a teenager. Now twenty-three years old, s...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl