The Hawthorne Legacy

Jennifer Lynn Barnes
7.7 /10
Ocena 7.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
The Hawthorne Legacy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.7 /10
Ocena 7.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Intrigue, riches, and romance abound in this thrilling sequel to the New York Times bestselling The Inheritance Games perfect for fans of Karen McManus and Holly Jackson.

The Inheritance Games ended with a bombshell, and now heiress Avery Grambs has to pick up the pieces and find the man who might hold the answers to all of her questions - including why Tobias Hawthorne left his entire fortune to Avery, a virtual stranger, rather than to his own daughters or grandsons.

Thanks to a DNA test, Avery knows that she's not a Hawthorne by blood, but clues pile up hinting at a deeper connection to the family than she had ever imagined. As the mystery grows and the plot thickens, Grayson and Jameson, the enigmatic and magnetic Hawthorne grandsons, continue to pull Avery in different directions. And there are threats lurking around every corner, as adversaries emerge who will stop at nothing to see Avery out of the picture - by any means necessary.

With nonstop action, aspirational jet-setting, family intrigue, swoonworthy romance, and billions of dollars hanging in the balance, The Hawthorne Legacy will thrill Jennifer Lynn Barnes fans and new readers alike.
Data wydania: 2021
ISBN: 978-0-241-48072-4, 9780241480724
Język: angielski
Wydawnictwo: Penguin Books
Stron: 400
dodana przez: mhennels

Autor

Jennifer Lynn Barnes Jennifer Lynn Barnes
Urodzona w 1984 roku w USA
Jest amerykańską autorką kilkunastu uznanych wśród krytyków powieści dla dorosłych. Ukończyła studia magisterskie w dziedzinie psychologii, psychiatrii i kognitywistyki, w tym studia magisterskie na Uniwersytecie Cambridge, gdzie była stypendystką ...

Pozostałe książki:

The Inheritance Games Dziedzictwo Hawthorne'ów The Inheritance Games. Ostatni Gambit Naznaczeni Mroczna strona The Brothers Hawthorne. Bracia Hawthorne’owie Piramida strachu The Hawthorne Legacy The Naturals. Genialne umysły Więzy krwi The Final Gambit The Naturals. Mroczna strona Twelve Raised by wolves The Fixer Trylogia: The Inheritance Games. Tomy I-III
Wszystkie książki Jennifer Lynn Barnes

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka The Hawthorne Legacy nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@mhennels
2022-05-05
9 /10
Przeczytane

Ciężko uwierzyć, że kolejna część (w trylogii) dorównuje pierwszej. Ale jednak! Autorka nie zawodzi, a wręcz utwierdza w tym, że tworzy coś niesamowitego. Kolejna część przygód Avery i gromadki Hawthorne’ów dzieje tuż po wydarzeniach z 1 części. Ave nadal jest multi-miliaderką i nadal podąża tropem, który zostawił dla niej Tobias. Więcej zdradzać nie będę, bo jest tam sporo „nowości”. Jednak, co o książce można powiedzieć? Dalej pełna zagadek i łamigłówek. Dalej Grey jest opiekuńczy ale zimny, Jamie szalony ale z głową pracującą na wyższych obrotach, a Xander żyje w swoim świecie pełnym… robotów. Nash trochę znikną, ze sceny, ale wraz z Libby, więc zdecydowanie liczę na happy end dla nich. Do naszej drużyny poszukiwaczy dołącza Rebbeca, Thea oraz Max. Generalnie to brzmi jak ogromne przedsięwzięcie i takie właśnie jest. Podróże po różnych lokacjach, kolejne tajemnice, tajemnicze wiadomości i rodzinne skarby. Ciężko powiedzieć, co tutaj mogłoby pójść nie tak na tle literackim. Nie jestem fanką powieści młodzieżowych, ale ta seria całkowicie zawładnęła moim sercem (wraz z Jamesonem), ponieważ wyszła poza standardy wszystkiego, co dotychczas czytałam. I chociaż czeka nas kilka „zawiedzeń”, wraz z Avery, to naprawdę warto kontynuować przygody z naszymi bohaterami., by dowiedzieć się, jaką intencje miał Tobias Hawthorne zostawiajac wszystko nieznajomej.


| link |
@mskierka.sto
2023-10-20
6 /10
Przeczytane
@Magdalena.K
2023-01-13
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka The Hawthorne Legacy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl