Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających myślenie lateralne

Charles Phillips
Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających myślenie lateralne
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Alternatywne ścieżki myślenia Łam zasady Zmień perspektywę Nie spiesz się i uwolnij umysł Rozwiązuj łamigłówki i myśl lateralnie Gimnastyka w służbie myślenia lateralnego Nie musisz być Edwardem de Bono, by zostać mistrzem myślenia poza schematami. Myślenie lateralne to jedna z najbardziej niedocenianych, a jednocześnie najcenniejszych umiejętności, dzięki której uda Ci się zmienić sposób postrzegania świata, znajdować wciąż nowe możliwości, wpadać na niezwykłe pomysły i proponować nieoczekiwane rozwiązania w pozornie patowej sytuacji. Jak to się robi? To mała książeczka o wielkich możliwościach. Pomoże Ci ona odrzucić stare, bezużyteczne wzorce myślowe i pozwoli rozwiązać problemy bardziej zawiłe niż komplet węzłów gordyjskich. Za każdym razem, gdy stajesz przed zadaniami, które Cię przytłaczają, znajdź niestandardową perspektywę i niekonwencjonalne sposoby radzenia sobie z nimi. Autor tej książeczki stawia przed Tobą różnorodne zadania o rosnącym stopniu trudności i wyznacza limit czasowy — ich wykonanie pozwoli wytrenować Twój umysł i dostarczy rozrywki szarym komórkom. Do zapamiętania: Najsprawniej rozwiązujesz problemy, pracując z własnej woli i z przyjemnością Łamanie zasad i krytykowanie odgórnych założeń mogą przynieść oświecenie Posiadasz niezmierzone możliwości uczenia się i przechodzenia osobistej przemiany Nie pozwól, by zniewoliła Cię rutyna i skostniałe schematy
Tytuł oryginalny: Fitnesstraining für den Kopf: 50 Rätsel für Querdenker
Data wydania: 2010-04-26
ISBN: 978-83-246-2470-6, 9788324624706
Wydawnictwo: Helion
Stron: 96

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających myślenie lateralne aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających myślenie lateralne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl