Naturalne piękno. Ścieżka wewnętrznej przemiany

Deepak Chopra, Kimberly Snyder
Naturalne piękno. Ścieżka wewnętrznej przemiany
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poświęcasz mnóstwo czasu i energii, aby być piękną. W końcu tego wymaga się od kobiety. Idealna kobieta musi mieć gęste włosy, duże oczy, gładką cerę, smukłą sylwetkę. Takich wymagań jest oczywiście o wiele więcej. Porównujemy się do jakichś mitycznych wzorów, wydajemy fortunę na kosmetyki, fryzjera, ciuchy, kolejną dietę-cud i... wciąż jesteśmy niezadowolone z uzyskanych efektów. Wymarzony ideał piękna jest po prostu nieosiągalny, choć krzyczące zewsząd reklamy przekonują nas, że przecież wystarczy jeszcze tylko trochę wyrzeczeń... Trzymasz w ręku książkę, dzięki której wyzwolisz się z tego zaklętego kręgu. Pokaże ci ona, że istnieje inna, prawdziwa droga pozwalająca odkryć w sobie piękno i po prostu je wyzwolić. Szybko przekonasz się, jak bardzo jesteś piękna, naturalnie piękna. Twoje piękno wykracza poza fizyczność. Jest uniwersalne i autentyczne. To piękno, które jest całkowicie unikalne dla każdego człowieka. Dowiesz się, jakie zmiany należy przeprowadzić i w jakim tempie warto ich dokonywać. Zaczniesz odkrywać swoje najistotniejsze piękno, które będzie ci służyło w każdym miejscu i o każdej porze. Dzięki tej książce: • poznasz sześć filarów naturalnego piękna, • dowiesz się, w jaki sposób zmienić swoją dietę, • nauczysz się praktyk pielęgnowania skóry – od wewnątrz na zewnątrz, • poznasz praktyki odpowiednie do pielęgnowania twojego piękna przez wszystkie pory roku, • poznasz zalety treningów i przydatne techniki jogi, • dowiesz się, jak odnaleźć drogę do swojego duchowego piękna. Naturalne piękno jest twoim naturalnym prawem! Dr Deepak Chopra – jest światowej klasy ekspertem w dziedzinie medycyny holistycznej i osobistej transformacji. Jest autorem ponad 80 książek, z których wiele stało się bestsellerami. Chopra jest uznany za jednego z najbardziej wpływowych myślicieli współczesnego świata. Kimberly Snyder – jest uznanym autorytetem w dziedzinie dietetyki, zdrowia i piękna. Z jej porad korzysta wielu celebrytów. Z wielką pasją propaguje ruch Beauty Detox w ponad 150 krajach.
Data wydania: 2020
ISBN: 978-83-283-3209-6, 9788328332096
Wydawnictwo: Editio
Kategorie: Psychologia, Poradniki
Stron: 336

Autor

Deepak Chopra Deepak Chopra
Urodzony 22 października 1946 roku w USA (Nowe Delhi,)
Amerykański lekarz, pisarz i filozof, pochodzenia indyjskiego, znany propagator alternatywnej medycyny Napisał ponad 45 książek. Jego książki zostały przetłumaczone na 35 języków i wydane w łącznym nakładzie ponad 20 mln egzemplarzy. W 1998 został l...

Pozostałe książki:

Joga Siedem duchowych praw z ćwiczeniami Siedem duchowych praw superbohaterów. Obudź w sobie moc Chodząca mądrość – trzy pokolenia, dwa psy i poszukiwanie szczęśliwego życia Wojna światopoglądów Czy naukowcy mają duszę?
Wszystkie książki Deepak Chopra

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Naturalne piękno. Ścieżka wewnętrznej przemiany? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Naturalne piękno. Ścieżka wewnętrznej przemiany. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl