Nauczanie języka obcego w kształceniu wczesnoszkolnym

Anna Jaroszewska
Nauczanie języka obcego w kształceniu wczesnoszkolnym
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„ W pierwszym rozdziale niniejszej pracy wskazuję tendencje, jakie można zaobserwować we współczesnej edukacji. Począwszy od wyjaśnienia pojęcia kultury i wyznaczenia jej roli w edukacji i wychowaniu człowieka, poprzez opisanie i określenie funkcji wybranych jej kategorii, kolejno charakteryzuję istotę, przyczyny i konsekwencje pluralizmu kulturowego. W rozdziale drugim podejmuję problematykę podmiotu nauczania, a więc dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Analizuję procesy przyswajania i uczenia się języka pierwszego, jak również drugiego przez dziecko. Rozdział trzeci stanowi analizę organizacji wczesnoszkolnego nauczania języków obcych w Polsce na tle rozwiązań stosowanych za granicą. Celem badań własnych, stanowiących część czwartą i ostatnią niniejszej książki, jest zbadanie zależności, jaka prawdopodobnie występuje między nauczaniem języka obcego w klasach I-III szkoły podstawowej a rozwojem świadomości wielokulturowej dziecka.”

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Nauczanie języka obcego w kształceniu wczesnoszkolnym aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nauczanie języka obcego w kształceniu wczesnoszkolnym. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe