New Opportunities PL Beginner SB + CD

Michael Harris, David Mower, Anna Sikorzyńska
New Opportunities PL Beginner SB + CD
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kurs przygotowujący do matury, który podbił serca nauczycieli i uczniów polskich szkół ponadgimnazjalnych. NEW Opportunities jest dostępny na pięciu poziomach zaawansowania, dzięki czemu idealnie sprawdza się w każdej szkole ponadgimnazjalnej.
Kurs dotyka spraw ważnych dla nastolatków, poszerza wiedzę ogólną o świecie, o interesujących dziedzinach życia oraz o kulturze krajów anglojęzycznych. Dzięki połączeniu sprawdzonej metodyki, solidnych podstaw gramatyki i nauki autentycznej komunikacji kurs NEW Opportunities jest idealnym podręcznikiem dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-1-4058-3295-3, 9781405832953
Wydawnictwo: Pearson

Autor

Michael Harris Michael Harris
Urodzony w 1980 roku
Jest autorem książki "The End of Absence", która otrzymała nagrodę Governor General’s Literary Award w dziedzinie non-fiction i była nominowana do RBC Taylor Prize, Chautauqua Prize oraz British Columbia National Award. Pisze artykuły na temat medió...

Pozostałe książki:

Kelley's Textbook of Rheumatology 2 vols Catch Up Maths and Stats Medical Statistics Made Easy Exam Challenges New 3. Exam Trainer Pearson Inna samotność. Życie w pojedynkę w zatłoczonym świecie
Wszystkie książki Michael Harris

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę New Opportunities PL Beginner SB + CD? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka New Opportunities PL Beginner SB + CD. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl