Nie bójcie się Chrystusa! Perełka papieska nr 11

Benedykt XVI
Nie bójcie się Chrystusa! Perełka papieska nr 11
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Pierwsza na świecie perełka z cytatami Ojca Świętego Benedykta XVI! Skromny sługa Winnicy Pańskiej wskazuje na Jezusa: "Nie obawiajcie się Chrystusa! On niczego nie zabiera, a daje wszystko. Kto oddaje się Jemu, otrzymuje stokroć więcej". "Kto wpuszcza Chrystusa nie traci nic, absolutnie nic z tego, co czyni życie wolnym, pięknym i wielkim". "Tylko w tej przyjaźni doświadczamy tego, co jest piękne i co wyzwala. Tylko w tej przyjaźni otwierają się na oścież drzwi życia. Tylko w tej przyjaźni rzeczywiście otwierają się wielkie możliwości człowieka". Szukajacym Benedykt XVI pokazuje drogę: "W Kościele i przez Kościół dotrzecie do Chrystusa, który na was czeka".  
Data wydania: 2006
ISBN: 83-7424-137-3, 8374241373
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Seria: Perełka papieska
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 16

Autor

Joseph Ratzinger Joseph Ratzinger
Urodzony 16 kwietnia 1927 roku w Niemczech (Marktl)
kard. Joseph Aloisius Ratzinger - Benedykt XVI Arcybiskup metropolita Monachium i Freising(1977–1982), kardynał prezbiter (1977–1993), kardynał biskup (1993–2005), prefekt Kongregacji Nauki Wiary (1981–2005), dziekan Kolegium Kardynalskiego (2002–20...

Pozostałe książki:

Jezus z Nazaretu Bóg Jezusa Chrystusa Sól ziemi Błogosławieństwo Bożego Narodzenia Bóg i świat : wiara i życie w dzisiejszych czasach
Wszystkie książki Joseph Ratzinger

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Nie bójcie się Chrystusa! Perełka papieska nr 11? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nie bójcie się Chrystusa! Perełka papieska nr 11. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl