W Eucharystii uczymy się miłości. Perełka papieska nr 12

"Benedykt XVI"
Książka W Eucharystii uczymy się miłości. Perełka papieska nr 12
Książka W Eucharystii uczymy się miłości. Perełka papieska nr 12
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Już samo zdjęcie na okładce jest wymownym zilustrowaniem treści perełki. Jezus jest miłością! "Eucharystia popycha chrześcijanina, aby był "chlebem łamanym" dla innych, do zaangażowania na rzecz świata sprawiedliwszego i bardziej braterskiego" – powiedział godny następca Jana Pawła II. "W Eucharystii Chrystus jest prawdziwie obecny wśród nas"; obecny w Chlebie eucharystycznym, w każdym zakątku ziemi. "Potrzebujemy tego chleba, aby sprostać trudom wędrówki i stawić czoło zmęczeniu". "Gromadzenie się z braćmi i siostrami, słuchanie słowa Bożego, karmienie się Chrystusem, ofiarowanym za nas, to piękne doświadczenie, które nadaje sens życiu i napełnia serca pokojem". "Aby przyniosła ona radość, której potrzebujemy, musimy nauczyć się coraz bardziej ją rozumieć w jej głębi, musimy nauczyć się ją miłować".  
Data wydania: 2006
ISBN: 83-7424-138-1, 8374241381
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła
Seria: Perełka papieska
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 16
dodana przez: bookkeeper

Autor

Niemiecki duchowny rzymskokatolicki, arcybiskup metropolita Monachium i Freising, kardynał, prefekt Kongregacji Nauki Wiary, dziekan Kolegium Kardynalskiego, 265. papież i 7. Suweren Państwa Watykańskiego od 19 kwietnia 2005 do 28 lutego 2013.

Książki "Benedykt XVI"

Wszystkie książki "Benedykt XVI"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka W Eucharystii uczymy się miłości. Perełka papieska nr 12 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka W Eucharystii uczymy się miłości. Perełka papieska nr 12. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}