Nie podglądaj

Ewelina Pałecka
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Nie podglądaj
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Nazywam się Maria Andrycz i straciłam swoje dawne życie.

Los pogrzebał moje marzenia o karierze sławnej skrzypaczki i ubrał mnie w strój prostytutki. Rodzina?… Byłam pewna, że ją mam i że żadna siła tego nie zmieni. Stało się jednak inaczej. Świat uznał, że się pomylił, gdy dawał mi wszystko, o czym może marzyć kobieta, i zaczął mnie obierać ze szczęścia jak pomarańczę. Kiedy zostałam odarta z ostatniego skrawka, nadszedł dzień, w którym nie wiedziałam, kim jestem, a to, w co wierzyłam, uleciało niczym suchy liść zdmuchnięty przez mocny podmuch wiatru.

Dlaczego znalazłam się w tak mrocznym miejscu?

Bo za wszelką cenę chciałam ochronić swoje dziecko.
Data wydania: 2024-05-30
ISBN: 978-83-970021-2-8, 9788397002128
Wydawnictwo: Ewelina Pałecka
Stron: 336
dodana przez: books_.and_.citations

Autor

Ewelina Pałecka Ewelina Pałecka Ewelina Pałecka - jestem osobą z głową pełną pomysłów i życiem pełnym pasji. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i nieustannie się czegoś uczę. Wciąż mam pragnienie poznawania nowych ludzi i miejsc. Uwielbiam podróżować. Od 10 lat realizuję się w zaw...

Pozostałe książki:

Szmal pachnący ziołem (Nie)oczywiste zasady zdrowego i szczęśliwego życia Nie podglądaj Szmal pachnący koksem
Wszystkie książki Ewelina Pałecka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Nie Podglądaj

12.06.2024

RECENZJA PATRONACKA „NIE PODGLĄDAJ” „Zrobił dokładnie to samo co zawsze. Rzucał ochłap i kazał czekać na resztę dania. Smak tego okruszka, mimo że był maleńki, okazał się tak intensywny, że w jednej sekundzie zapragnęłam więcej”. „Nie Podglądaj” to historia, która zachwyciła mnie swym środkiem i jednocześnie zaskoczyła treścią. Nieszab... Recenzja książki Nie podglądaj

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@ewelinasieradzka0106
@ewelinasieradzka0106
2024-06-11
10 /10

NIE PODGLĄDAJ
@autorka_ewelina_palecka

Mówi się, że :
"To oczy są zwierciadłem duszy"

To co spotkało naszą bohaterkę może spotkać każdą z nas. Piękna, młoda, utalentowana i zakochana. Tylko jak to w życiu bywa, szczęście nie trwa wiecznie a o każdą kolejną jego chwilę trzeba zawalczyć a i czasami poświęcić więcej niż byśmy tego chcieli.

NIE PODGLĄDAJ na początku mnie zaskoczyła, aby po chwili zatracić się w niej a po drodze pokochać tą historię. Nie jest ona standardowa, nie jest zwyczajna, jest za to naładowana potężnem "koszem" emocji, uczuć, walki, poświęcenia, wytrwałości i cierpliwości.
Główna bohaterka z każdą kolejną przeczytaną stroną sprawiała że nie mogłam oderwać się od tej histori. Zaskoczyła mnie całkowicie i to bardzo pozytywnie. Jej nastawienie, jej postawa, jej charakter oraz jej ogromna miłości i dobroć. Wierzyłam i trzymałam kciuki, aby wszystko co zaplanowała jej się udało i powiodło. Były momenty w których bardzo jej wspòłczułam, ale na szczęście była na tyle silna aby się nie poddać i zawalczyć nie tylko o siebie, ale również i o swoje marzenia.
Oprócz tego relacja Marii ze swoją babcia, sprawiła że moje serce miękło. Obie kobiety kochają się bezgranicznie i oddały by wszystko za szczęście tej drugiej.
Ewelina porusza tutaj również problem z alkoholem, przemocą domowa oraz przemocą fizyczną. Nie są to łatwe tematy, a autorka nie boi się ich poruszyć.A co najlepsze jest w tym wszystkim, to cudowna pasja g...

| link |
@marcinekmirela
2024-06-12
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Nie podglądaj. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl