Nowa Seria Dobra Książeczka 6-12 miesięcy

Agnieszka Filipowska, Agnieszka Starok
Nowa Seria Dobra Książeczka 6-12 miesięcy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku to taka, która ma po jednej ilustracji (przedstawiającej jedną rzecz) na stronie. Najlepiej, gdy są to zwierzęta oraz przedmioty codziennego użytku, bliskie dziecku. Oglądanie obrazków wraz z opiekunem, który nazywa przedmioty, pomaga dziecku zrozumieć znaczenie wyrazów i rozwija umiejętność mówienia. Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 6-12 miesięcy i uwzględnia ich specyficzne potrzeby.
Data wydania: 2020-11-19
ISBN: 978-83-956613-7-2, 9788395661372
Wydawnictwo: Tekturka
Seria: Dobra Książeczka
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 10

Autor

Agnieszka Filipowska Agnieszka Filipowska Kiedy była mała, chciała zostać weterynarzem. Z wykształcenia jest architektem, ale już na studiach pokochała ilustrowanie tak bardzo, że jeszcze przed dyplomem zaczęła pracę w wydawnictwie, przy ilustrowaniu oraz składzie książek i czasopism. Późni...

Pozostałe książki:

Misia i jej mali pacjenci. Ulubione przygody Alfabet wśród zwierząt Marzenie Zuzi Nowa Seria Dobra Książeczka 1,5-2 lat Misia i jej mali pacjenci. Tajemnice lasu
Wszystkie książki Agnieszka Filipowska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Nowa Seria Dobra Książeczka 6-12 miesięcy aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nowa Seria Dobra Książeczka 6-12 miesięcy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl