Nowa Seria Dobra Książeczka 1,5-2 lat

Agnieszka Filipowska, Agnieszka Starok
Nowa Seria Dobra Książeczka 1,5-2 lat
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku zawiera dostosowane do jego poziomu dialogi. Opowiada historie związane z życiem dziecka. Pojawiają się zdania złożone, ilustracje posiadają wiele szczegółów. Dziecko ma jeszcze słabo rozwiniętą wyobraźnię, dlatego nie występują w książce postaci i zdarzenia nierzeczywiste, zmyślone. Dziecko na tym etapie lubi wyrazy dźwiękonaśladowcze i odgłosy. Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 18-24 miesięcy, uwzględnia ich specyficzne potrzeby i stopień rozwoju mowy.
Data wydania: 2020-11-19
ISBN: 978-83-956613-9-6, 9788395661396
Wydawnictwo: Tekturka
Seria: Dobra Książeczka
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 10

Autor

Agnieszka Filipowska Agnieszka Filipowska Kiedy była mała, chciała zostać weterynarzem. Z wykształcenia jest architektem, ale już na studiach pokochała ilustrowanie tak bardzo, że jeszcze przed dyplomem zaczęła pracę w wydawnictwie, przy ilustrowaniu oraz składzie książek i czasopism. Późni...

Pozostałe książki:

Misia i jej mali pacjenci. Ulubione przygody Alfabet wśród zwierząt Marzenie Zuzi Nowa Seria Dobra Książeczka 6-12 miesięcy Misia i jej mali pacjenci. Tajemnice lasu
Wszystkie książki Agnieszka Filipowska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Nowa Seria Dobra Książeczka 1,5-2 lat? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Nowa Seria Dobra Książeczka 1,5-2 lat. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl