Pampiludki i Królestwo Niebieskie

Joanna Olejarczyk
Pampiludki i Królestwo Niebieskie
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

– Królestwo Niebieskie... – powiedział cicho Gideon. – Może być niebieskie! – Alimemek ucieszył się. – I ten Król lata tym Niebieskim Królestwem i szuka odpowiedniego miejsca i czasu na to, żeby wylądować. – A jak wyląduje, to czy będziemy mogli wejść na tę Jego wyspę? Do tego Królestwa? – spytał Gideon z nadzieją. Był już prawie pewien, że miejsce z wyobraźni Alimemka istnieje naprawdę.
Pampiludki i Królestwo Niebieskie to zbiór opowiadań o mieszkańcach baśniowej Pampilii, które w wyjątkowy sposób objaśniają najmłodszym czytelnikom zagadnienia Modlitwy Pańskiej „Ojcze nasz”. – Może Królowi będzie trzeba podać tajemne hasło, żeby wejść? – E tam – odparował Gideon. – Hasła są dla małych pampiludzików. Poza tym ktoś zły mógłby ukradkiem poznać hasło i wejść do Królestwa, żeby narobić tam szkód! Na przykład przemalować je na zielono!
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-63579-75-3, 9788363579753
Wydawnictwo: Dreams
Seria: Pampiludki
Stron: 72

Autor

Joanna Olejarczyk Joanna Olejarczyk Przebieram w słowach i rzeźbię z nich wytwory wyobraźni. Przekładam z jednego języka na drugi. Najstarszy syn mówi, że co chwilę zmieniam zdanie, bo na tym przecież polega praca tłumaczki. Od 2016 roku tłumaczę książki, a od 2019 r. należę do Sto...

Pozostałe książki:

Pampiludki na szlaku szczęścia Pampiludki i tajemnice wiary Yeti, w którego nikt nie wierzył Misja Tality JAK Kangur i Dziobak próbowali ZNALEŹĆ SZCZĘŚCIE
Wszystkie książki Joanna Olejarczyk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Pampiludki i Królestwo Niebieskie nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pampiludki i Królestwo Niebieskie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl