O miłosierdziu : wybór myśli

Jan Paweł II
O miłosierdziu : wybór myśli
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Jan Paweł II o Miłosierdziu" to zbiór wybranych tekstów i wypowiedzi Ojca Świętego dotyczących Miłosierdzia Bożego. Książka jest swoistym ?ilustrowanym przewodnikiem? po rozległej tematyce Miłosierdzia. Dzięki, przesiąkniętym osobistym świadectwem życia, refleksjom Ojca Świętego, dowiadujemy się z niej nie tylko czym Miłosierdzie jest, ale również jak o nie zabiegać, jak czcić i w jaki sposób praktykować w życiu codziennym. Książka - album "Jan Paweł II o Miłosierdziu" przeznaczona jest dla czytelników w każdym wieku!
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-7300-184-8, 9788373001848
Wydawnictwo: WDS

Autor

Karol Wojtyła Karol Wojtyła
Urodzony 18 maja 1920 roku w Polsce (Wadowice)
Polski duchowny rzymskokatolicki, arcybiskup krakowski, kardynał, papież, sługa Boży Kościoła katolickiego, kawaler Orderu Orła Białego. Poeta i poliglota, a także aktor, dramaturg i pedagog. Filozof historii, fenomenolog, mistyk i przedstawiciel pe...

Pozostałe książki:

Brat naszego Boga Jan Paweł II do młodzieży Elementarz etyczny Miłość i odpowiedzialność Przed sklepem jubilera. Medytacje o Sakramencie Małżeństwa przechodzące chwilami w dramat
Wszystkie książki Karol Wojtyła

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka O miłosierdziu : wybór myśli nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka O miłosierdziu : wybór myśli. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl