Jan Paweł II do Ciebie : wybór myśli z pielgrzymek do Ojczyzny

Jan Paweł II
Jan Paweł II do Ciebie : wybór myśli z pielgrzymek do Ojczyzny
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

\"Słowa Ojca Świętego są słowami samego Chrystusa. By jednak wydały plon na miarę zawartej w nich mądrości - muszą być poznane, zrozumiane i przyjęte.A książka pt.\"\"Jan Paweł II do Ciebie\"\" temu właśnie ma służyć. Jest ona skierowna do tych wszystkich, którzy szukają pocieszenia, umocnienia i pokarmu dla duszy w słowach Siewcy naszych czasów, którym jest sam Jezus Chrystus a Jego wielkim i skutecznym Pomocnikiem Jego Świętobliwość Ojciec Święty Papież Jan Paweł II. Książka \"\"Jan Paweł II do Ciebie\"\" zawiera fragmenty homilii i przemówień Ojca Świętego ze wszystkich Pielgrzymek do Ojczyzny. Kolorowe zdjęcia, praktyczny mały format, twadra oprawa, sprawiają, że może być ona prezentem na każdą okazję, pamiątką miłego spotkania lub towarzyszem dla każdego w codziennej wędrówce przez życie.\"
Data wydania: 1999
ISBN: 978-83-88006-52-4, 9788388006524
Wydawnictwo: Diecezjalne Sandomierz
Stron: 64

Autor

Karol Wojtyła Karol Wojtyła
Urodzony 18 maja 1920 roku w Polsce (Wadowice)
Polski duchowny rzymskokatolicki, arcybiskup krakowski, kardynał, papież, sługa Boży Kościoła katolickiego, kawaler Orderu Orła Białego. Poeta i poliglota, a także aktor, dramaturg i pedagog. Filozof historii, fenomenolog, mistyk i przedstawiciel pe...

Pozostałe książki:

Brat naszego Boga Jan Paweł II do młodzieży Elementarz etyczny Miłość i odpowiedzialność Przed sklepem jubilera. Medytacje o Sakramencie Małżeństwa przechodzące chwilami w dramat
Wszystkie książki Karol Wojtyła

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jan Paweł II do Ciebie : wybór myśli z pielgrzymek do Ojczyzny nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jan Paweł II do Ciebie : wybór myśli z pielgrzymek do Ojczyzny. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl