Pani Nadziei Modlitewnik dla chorych z Matką Bożą z Lourdes

ks. Leszek Smoliński
Pani Nadziei Modlitewnik dla chorych z Matką Bożą z Lourdes
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nikt tak jak kochająca matka nie otoczy swych dzieci troskliwą opieką. W doświadczeniu choroby, w cierpieniu możemy więc zwracać się do Maryi Pani Nadziei, która jako nasza matka będzie najlepszą orędowniczką i zaniesie nasze błagania do serca swego Syna. Modląc się z prawdziwą wiarą za pośrednictwem Matki Bożej, podsycamy cnotę nadziei, która pomaga zmagać się z doświadczeniem cierpienia.

Modlitewnik przygotowany został z myślą o ludziach chorych oraz dla ich bliskich. Dobór modlitw pomaga zrozumieć i przyjąć krzyż cierpienia, dając nadzieję na zrozumienie Bożych planów i uzdrowienie.

Odpowiednio duża czcionka i czytelny rozkład modlitw pozwala korzystać z modlitewnika osobom o słabszym wzroku, także przy gorszym świetle, w kościele czy na łóżku szpitalnym.

Data wydania: 2019-01-02
ISBN: 978-83-66250-03-1, 9788366250031
Wydawnictwo: Rafael
Kategoria: Chrześcijaństwo
Stron: 176
dodana przez: chudini0505

Autor

ks. Leszek Smoliński ks. Leszek Smoliński Ks. Leszek Smoliński – autor wielu bestsellerowych publikacji religijnych, modlitewnych i naukowych. Kapłan pracujący na co dzień w parafii, z wiernymi, co tym bardziej uwrażliwia go na potrzeby praktykujących katolików. Jak sam podkreśla, „wierni m...

Pozostałe książki:

Bóg sie rodzi Dla Boga nie ma nic niemożliwego ABC Katolika Czynić dobro cierpieniem, Poradnik i modlitewnik dla chorych 365 Rozważań o Eucharystii
Wszystkie książki ks. Leszek Smoliński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Pani Nadziei Modlitewnik dla chorych z Matką Bożą z Lourdes nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pani Nadziei Modlitewnik dla chorych z Matką Bożą z Lourdes. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl