Elementarz Bożego Narodzenia

ks. Leszek Smoliński
Elementarz Bożego Narodzenia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Święta Bożego Narodzenia to bardzo radosny czas, pełen ciepła. Kojarzy się z prezentami, choinką, życzeniami i wieczerzą wigilijną. Jednak Boże Narodzenie to przede wszystkim zaproszenie, byśmy wyszli na spotkanie z Bożym Dzieciątkiem, mając otwarte i kochające serca, i byśmy ? wraz z aniołami i pasterzami ? oddali Mu cześć i chwałę. Wszystkie zwyczaje i tradycje świąteczne mają swoje znaczenie religijne i wyrażają naszą bliskość z nowo narodzonym Jezusem. Niech pomocą w otwarciu naszych serc i oczu na tajemnicę Bożego Narodzenia będzie ten piękny, kolorowy Elementarz, z którego pomocą lepiej zrozumiemy świąteczne symbole.
Data wydania: 2018-11-05
ISBN: 978-83-65889-92-8, 9788365889928
Wydawnictwo: Rafael
Stron: 32

Autor

ks. Leszek Smoliński Ks. Leszek Smoliński – autor wielu bestsellerowych publikacji religijnych, modlitewnych i naukowych. Kapłan pracujący na co dzień w parafii, z wiernymi, co tym bardziej uwrażliwia go na potrzeby praktykujących katolików. Jak sam podkreśla, „wierni m...

Pozostałe książki:

365 Rozważań o Eucharystii ABC Katolika Bóg się rodzi, Wigilia i Boże Nrodzenie w rodzinie Czynić dobro cierpieniem, Poradnik i modlitewnik dla chorych Dla Boga nie ma nic niemożliwego Elementarz Bożego Narodzenia Elementarz misyjny Ewangelia życiem pisana Katolicki dom. Zachować wiarę w rodzinie Kiedy odchodzą bliscy Koronka do NSPJ ojca Pio Mali przyjaciele Maryi Maryja Matka Miłosierdzia Matka Boża nawiedza naszą rodzinę Miłość nigdy nie ustaje Modlitewnik czcicieli św Michała Modlitewnik czcicieli św Rity Modlitewnik czcicieli świętego Ojca Pio w 50-lecie narodzin dla nieba Modlitewnik dla dzieci ze św. Hiacyntą Modlitewnik do Bożego Miłosierdzia Modlitewnik za zmarłych Modlitewnik Św. Benedykt Modlitewnik. Matka Boża Nieustającej Pomocy Modlitewnik. Święty Andrzej Bobola Myśli św Jana Pawła II na cały rok Nabożeństwo do Przeczystego serca św Józefa Orędzie z Fatimy Pani Jasnogórska. Modlitewnik Pani Nadziei Modlitewnik dla chorych z Matką Bożą z Lourdes Piekna Pani z Fatimy Powróćmy na Eucharystię, Źródło naszej Wiary Msza Święta Pozostań ze mną, Panie. Modlitwa wdzięczności Ojca Pio Przewodnicy do Nieba Ukochana modlitwa świętego Jana Pawła II Wypełnić wszystko miłością Św Jan Paweł II Papież Rodziny Święci Patronowie Polski. Modlitwy Świętujemy Wielkanoc Świętujemy Wigilię i Boże Narodzenie
Wszystkie książki ks. Leszek Smoliński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Elementarz Bożego Narodzenia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Elementarz Bożego Narodzenia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl