365 Rozważań o Eucharystii

ks. Leszek Smoliński
365 Rozważań o Eucharystii
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Wielka Tajemnica Wiary” rozpoczyna trzyletni program duszpasterski „Eucharystia daje życie”.

Wpisując się w te piękne hasła, proponujemy 365 rozważań o Eucharystii. W jednym miejscu zebrane zostały najbardziej cenne przesłania o Wielkiej Tajemnicy naszej wiary. Myśli i wskazania wybitnych teologów oraz pobożnych, charyzmatycznych świętych niech staną się dla nas inspiracją na każdy dzień roku. Zostały one opatrzone komentarzem kapłana, który podkreśla istotę i uwypukla znaczenie cytowanych słów.

Codzienne obcowanie z mądrością i pięknem słów mówiących o cudzie Eucharystii pozwoli każdemu kształtować swoje życie tak, by podobało się ono Panu. Dla nas samych będzie to najdoskonalsza wskazówka do rozwinięcia duchowości i zachęta do umacniania się w wierze. Piękno i trafność rozważań da nam natomiast radość i nadzieję na każdy dzień naszej ziemskiej pielgrzymki.

Data wydania: 2020-01-07
ISBN: 978-83-66250-90-1, 9788366250901
Wydawnictwo: Rafael
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 384
dodana przez: chudini0505

Autor

ks. Leszek Smoliński ks. Leszek Smoliński Ks. Leszek Smoliński – autor wielu bestsellerowych publikacji religijnych, modlitewnych i naukowych. Kapłan pracujący na co dzień w parafii, z wiernymi, co tym bardziej uwrażliwia go na potrzeby praktykujących katolików. Jak sam podkreśla, „wierni m...

Pozostałe książki:

Elementarz Bożego Narodzenia Dla Boga nie ma nic niemożliwego ABC Katolika Czynić dobro cierpieniem, Poradnik i modlitewnik dla chorych Bóg się rodzi, Wigilia i Boże Nrodzenie w rodzinie
Wszystkie książki ks. Leszek Smoliński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka 365 Rozważań o Eucharystii nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka 365 Rozważań o Eucharystii. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl