Recenzje książki "Płomień Crossa"

Dodaj swoją recenzję

Płomień Crossa

@mrsbookbook @mrsbookbook · 2019-07-23 19:46:15

Druga część przygód Evy i Gideona. Para w dalszym ciągu każdy problem rozwiązuje seksem. Ona wielokrotnie wyznaje mu miłość, lecz on wciąż ukrywa swoje traumy z przeszłości. Na ich drodze pojawia się była narzeczona Gideona. Główna bohaterka oczywiście nie miała o niej pojęcia. Lecz nie to jest najgorsze, tylko to, że jej ukochany coraz c... czytaj dalej »

Płomień Crossa

@zaczytanamoni @zaczytanamoni · 2014-11-19 10:00:37

Gideon i Eva postanowili być razem, jednak, aby ten związek przetrwał muszą ciężko pracować. Brak zaufania i demony z przeszłości to ich główny wróg. Para musi zmierzyć się z emocjami nawet tymi głęboko skrywanymi. Czy uda im się przetrwać? „Płomień Crossa” to druga część erotycznej serii, więc szczerze powiem, że mnie nie zaskoczyła. W tego typu... czytaj dalej »

Płomień Crossa

@Sosenka @Sosenka · 2013-08-13 07:53:31

Płomień Crossa" to druga część trylogii Dotyku Crossa, w której mamy dalsze losy naszych bohaterów. Zmagają się w niej ze swoimi najgorszymi koszmarami, także tymi nocnymi. Muszą oni stawić czoło problemom, które zagrażają ich związkowi, zmierzyć się z zazdrością i nauczyć się sobie ufać nawzajem. Eva i Gideon pracują nad szczerością, chodzą na ter... czytaj dalej »

Płomień Crossa

@Natasha92 @Natasha92 · 2013-04-07 08:51:38

„Jesteś największym ryzykiem, jakie kiedykolwiek podjąłem. – Pocałował mnie delikatnie. – I największą wygraną.” Zachęcona opiniami innych, jakoby druga część serii „Crossfire” autorstwa Sylvii June Day jest o wiele lepsza od swojej poprzedniczki postanowiłam nie zakończyć swojej przygody na dotyku Gideona i sięgnąć jeszcze po jego płomień... ;) ... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się